Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4-5-6 Hikaye sırası?
tomb raider the last revelation chronicles ve angel of  darkness in hikayeleri sanırım baglantili ama sirasi neler soyleyebilecel var mı?
[Resim: Featured-Image-Gaming-13-817x320.jpg]
Last Revelation sonunda bildiğimiz gibi Lara mezarın altında kalıyor. Yapımcılar aslında devam etmeyeceklerdi fakat bu kararlarından geri döndüler. 5. oyun tamamen bağımsız, Lara'nın hikayelerinden oluşan bir oyun. Her bölüm farklı mekan ve zamanlarda geçer. 4. oyun ve 6. oyunu Güç Muskası adlı roman bağlar. Lara'nın Afrika'daki macerasıdır. Kitabın sonunda Lara, Fransa'ya, 4. oyunun sonunda gördüğümüz Von Croy'dan hesap sormaya gider, böylece 6. oyun başlar.
[Resim: SZEwRC.gif]

çok Teşekkür ederim.
[Resim: Featured-Image-Gaming-13-817x320.jpg]
Belirtmek isterim ki; Chronicles, seri açısından pek çok devamlılık sorunu içeriyor. Larson ve Pierre'in ölümleri ve Von Croy'un tekerlekli sandalyede olması fakat AoD'da o kadar yaşlanmadan ölmesi falan. O yüzden hikayesini görmezden gelip eğlencesine oynamak lazım 5. oyunu.
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]
Tomb Raider Klasik serinin öyle ahım şahım bir hikayesi yok, tavsiyem zevkine (Oyunun oynanışı zevk vermiyor artık) oynaman olur. Şahsen İlk 3 oyunu bitirdim, sonrasını oynamadım. Oynanışın aynı olması 3 oyundan sonra sıkıyor.
(07-08-2017, Saat: 05:50 AM)GERALT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tomb Raider Klasik serinin öyle ahım şahım bir hikayesi yok, tavsiyem zevkine (Oyunun oynanışı zevk vermiyor artık) oynaman olur. Şahsen İlk 3 oyunu bitirdim, sonrasını oynamadım. Oynanışın aynı olması 3 oyundan sonra sıkıyor.

İlk üç oyunun senaryo olarak birbiri ile bağlantısı yokta ondan Laugh
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
(07-08-2017, Saat: 05:50 AM)GERALT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tomb Raider Klasik serinin öyle ahım şahım bir hikayesi yok, tavsiyem zevkine (Oyunun oynanışı zevk vermiyor artık) oynaman olur. Şahsen İlk 3 oyunu bitirdim, sonrasını oynamadım. Oynanışın aynı olması 3 oyundan sonra sıkıyor.

Sen the last revelation gibi bir oyuna göz atmamışsın zaten o oyunu youtubeden bölümlerine bakarak bile geçemezsin bırak kendi kafanla oynamayı yani

oyüzden oyun hakkında abuk subuk kelimeler yazma kardeş haddini bil bak lara croft tomb raider serisine saygılı olmak zorunda ve olmalısın eğer abuk subuk ifadeler kullanacaksan oyunu oynamayı bırak tomb raider lafını bile ağzına alma aslanım ha tamammı koçum had bil had bilmek iyidir
Sakin ol dostum burası kavga edecek yer değil.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi