Konuyu Oyla:
  • Toplam: 17 Oy - Ortalama: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emulatör ile Android de Tomb Raider
Başlığa bakarsan ve ilk yazıyı incelersen neden olmasın.Wink
[Resim: legend_zpscffefe9f.gif]
(28-06-2012, Saat: 01:36 AM)viper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başlığa bakarsan ve ilk yazıyı incelersen neden olmasın.Wink

Birden arada telefon markaları geçince anlayamadım sadece androidli telefonlarda sandım Winkteşekkürler

[Resim: fft22mf363615.jpg]

Symbian neden adam akıllı oyun yapmıyor.Lanet olsun Nokia'yada bu yüzden.Nokia, Symbian için adam akıllı bir yatırım yapsalar içim yanmayacak Sad
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
Ben TRC'yi bunla oynamak istiyorum.Ya da TR2'de olabilir.Galaxy SII var .Emulatör'ü buldum da neyi ne yapacağım nasıl yapacağım ?? Biri anlatabilir mi acaba ? Teşekkürler.
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
Ben de tr3'u kurdum oynuyorum suanlk bir sorun yok , cok iyiymis Smile
[Resim: home_tru10-1-1.jpg]

Lütfen avatarımı ve imzamı çalmayın,karışıyor yaw Kizgin
şey eklentiye basınca hata veriyor ne yapabilirim Sad
[Resim: tumblr_m154ethq1I1r0ll2no1_500.gif]

Cory Monteith, idolumdü. Yani şarkılarını beğendiğim bir insan değil o benim örneğimdi...
Konuyu hortlattım mı bilmiyorum eğer öyleyse özür dilerim ama kredi kartım olmadığı için emulator indiremiyorum Çıldır emulatorsuz de oynayabilceğimiz bi yöntem var mı ?
[Resim: giphy.gif]
Emu şart sonuçta elindeki akıllı telefon Sony Playstation değil. Mr Green Kartın yoksa sanal kart deneyebilirsin. O da olmadı ben para işleriyle uğraşamam diyorsan bir yol daha var. Biliyorsun Androidde uygulamalar apk uzantılı oluyor. Googleda fpse ve epsxe'nin apk dosyalarını aratırsan bunları indirebilirsin. Daha fazlası warez girdiğinden ancak bu kadarını söyleyebilirim.
[Resim: legend_zpscffefe9f.gif]
(05-09-2014, Saat: 02:24 AM)viper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emu şart sonuçta elindeki akıllı telefon Sony Playstation değil. Mr Green Kartın yoksa sanal kart deneyebilirsin. O da olmadı ben para işleriyle uğraşamam diyorsan bir yol daha var. Biliyorsun Androidde uygulamalar apk uzantılı oluyor. Googleda fpse ve epsxe'nin apk dosyalarını aratırsan bunları indirebilirsin. Daha fazlası warez girdiğinden ancak bu kadarını söyleyebilirim.

Apk deniyeceğim çok teşekkürler Oki
[Resim: giphy.gif]
konuyu hortlatıyorummm Laugh
ben androıd te eskı oyunları oynamak ıstıyorum ancak emulatoru yukledıgım halde bı turlu çalıştıramadım
yok mu yardım edebılecek?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tomb Raider Starring Lara Croft N-GAGE KAM 7 743 04-12-2017, Saat: 08:35 AM
Son Yorum: KAM
  Alicia Vikander Ve Tomb Raider croftly 4 490 22-11-2017, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: croftly
  L&C Guardian of the light (Android) HooP_NDie 17 4,546 17-06-2014, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: HooP_NDie
  Tomb Raider Telefon Kabı Chronicles 10 6,187 10-03-2013, Saat: 03:50 PM
Son Yorum: utku26
  Tomb Raider Underworld (Mobil) TRFanFromTR 31 18,280 06-03-2011, Saat: 03:46 PM
Son Yorum: stante

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi