Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum İçin Öneri ve İstekler
Merhaba, öncelikle herkese iyi bayramlar! Tomb Raider serisine yıllarını vermiş birisi olarak forumu oldukça yakından takip etsem de üyelik açmak henüz kısmet oldu. Forumda "Öneri ve Şikayetleriniz" alt forumunu bulamadığım için eksik gördüğüm bazı şeyleri yazdığım konuyu bu alt foruma açıyorum.
  • Öncelikle Profil Bilgilerini Düzenle kısmındaki "Favori Tomb Raider oyununuzu giriniz" ve "İlk Tomb Raider oyununuzu seçiniz" kısmındaki seçenekler eksik. Bu kısımdaki seçeneklerin güncellenmesi güzel olur diye düşünüyorum.
  • Ayrıca yukarıda bahsettiğim iki seçeneğe ait oyunların küçük resimleri görünmemekte. Bu küçük resimler yenilenir/eklenirse forumda mesaj attıktan sonra sol tarafta görünen avatarın altındaki görüntü kirliliği ortadan kalkacaktır.
  • İfadeler(emoji) oldukça eski. Yönetim uygun görürse daha modern ve hoş bir ifade paketi entegre edilebilir.
  • Yine yönetimin uygun görmesi halinde forumun headerı güncellenebilir, belki TRASIB, ROTTR ve SOTTR üçlemesini içeren bir görsel hazırlanabilir.
Şimdilik bu kadar. Forumda üyeliği henüz açtığımdan ötürü ilk gözüme çarpan şeyler bunlar oldu. Forumda zaman geçirdikçe konuyu güncellerim. Herkese iyi forumlar ve esenlikler dilerim.
Adminler boyle bir forumun varlığını hatırlarsa belki bu hatalar da duzelir. Ama merak etme bir müddet sonra alışıyorsun. Mr Green
[Resim: giphy.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Hakkında... TeArS 12 5,685 17-02-2014, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: MoBy
  Forum'a girerken hata. Gene Lane 12 4,613 30-05-2012, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: Gene Lane
  Photosop İçin Türkçe Yama Arıyorum sanart2000 5 2,718 22-09-2010, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: sanart2000
s04 !!! Forum Yedekleme !!! Melsis 5 3,958 30-05-2008, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: Melsis
  Forum ve Site İstatiklerimiz 18 Eylül 07 TeArS 10 5,937 30-09-2007, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: ekrem

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi