Konuyu Oyla:
  • Toplam: 70 Oy - Ortalama: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Avatar İmza Koyma ve Resim Paylaşımı
saolunn süper yaaa!!!çok sevdim bennnné!!!!![Resim: icon_e_geek.gif][Resim: cicek.gif]saolun!
Upload için bu site daha iyi ve hızlı herkeze tavsiye ederim.[Resim: icon_mrgreen.gif] http://www.tinypic.com/
[Resim: 33aqio4.gif]
ya bişey sorcam burası yeri deil ama forumlar için lara croft imzalarını nerde bulabilirim
[Resim: nhcopyqs5.jpg]
[Resim: blue20blinkysx2kt0.gif] [Resim: showdown20blinkysd7mv2.gif]
İmzalardaki resimler genelde fan yapımı oluyor kesip biçme gibi, mesela benim imzam bir duvarkağıdından kesilme [Resim: icon_lol.gif] Sitenin Galeri kısmında Lara resimlerini bulabilirsin.
[Resim: Untitled-3_zpsedb89537.png]
Benim bir sorum olacak
Forumda konu açacağım Fakat link vermeyi beceremedim
yardım ederseniz sevinirim...
[Resim: 7976ya4jqfa2.gif]
Forum'a resim ve avatar ekleme gibi teknik konulardaki yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.Sanırım resim ekleme olayını başardım[Resim: icon_e_wink.gif]
galiba photobucket ücretli ))))))))gerçekten ücretli mi(((((((((((((((((((((((
galiba photobucket ücretli ))))))))gerçekten ücretli mi(((((((((((((((((((((((Soke
burası yeri değil fakat üye olunca yıldızlarımız nasıl artıyor bilgi verirmisiniz mesela yeni fan dan arkeologa nasıl geçeriz
Moralin bozuksa son kullanma tarihine bak Laugh At
Photobucket paralı değil, mail adresinizle üye olmanız gerekiyor. Resim yükleme kotası var yani belli bir rakamdan sonra paraya tabi oluyor.
Diğer sorunuzun cevabı için tıklayın. Forum Rütbeleri Açıklamaları okumayı ihmal etmeyin.
[Resim: laral2.jpg]
Lara Croft is more than just a game
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Avatardaki GIF resimleri oynamıyor mu??
[Resim: SZEwRC.gif]

Benimki oynuyor.
teşekkürler anka
Moralin bozuksa son kullanma tarihine bak Laugh At

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi