Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
God of war (4) E3 2016 Oynanış videosu.
Bu zaten E3'e damgayı vurdu. Tomb Raider'daki radikal değişimin bir benzeri bu oyunda da görülüyor. TR'ın aksine, bu bir devam oyunu olacak tabi. Mitoloji değişti, ama Kratos gene aynı Kratos, son oyundan yıllar sonrasının sığ sakallı dede olmuş hali. Bu çok iyi bir hikaye potansiyeli sunuyor, o mitolojinin atmosferinden çıkıp bu mitolojiye nasıl girdi, yani iki farklı dünya arasında, direkman aynı karakterin devam hali üzerinden geçiş yapılmış. Çok ilginç bir senaryosu olacak gibi görünüyor.

O tok ve parçalayıcı darbeleriyle eski psikopatlığını da koruyor adamım. Smile
Hiç sevemedim. Kratos'un İskandinav mitolojisine uymamasından tut, sırf popüler oyunlara uymak için(Uncharted başta geliyor) God of War'ın temasına uymayan oynanış dinamiğinden tut, potansiyeli güzel bir hikayeyi God of War diye diretmelerinden tut.

Özellikle trailerda ki çocuğa geyiği vurması için diretmesi ve bunu aleni bir şekilde yapması hiç hoşuma gitmedi. + 18 etiketine sahip olacağını açık şekilde gösteriyor. Çocuklara zaten uygun olmayan bir oyundu. Fakat böyle şeyleri neden tercih ederler anlayamıyorum gerçekten. Hadi geyik hadi geyik sen şu geyik diye diye istismar etti resmen.

Neyse kısacası beğenenler için iyi olmuş. Eleştirimi de yazmak istedim şuraya.
[Resim: 0lCZ7jM.jpg]
Hikaye ve oynanış olarak çok büyük potansiyele sahip, umuyorum sonuna kadar kullanabilirler.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi