Konuyu Oyla:
  • Toplam: 43 Oy - Ortalama: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lara Croft & The Guardian of Light Sohbet ve Yorumlar
Değişik görünüyor,alıştığımız tarzda görüntüye sahip değil.
Tomb Raider FAN
(07-12-2013, Saat: 09:14 PM)utku26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynen gerek yokmuş oraya yazabilirsin fark etmemişimde Utan

Laugh önemli değil çok teşekkürler Smile

peki bana açıklayabilecek olan var mı sorumu? Mr Green
[Resim: tumblr_m5n19hJA7W1qh9wpxo2_r1_500.png]
"I Would Hate to be Amanda If Natla Ever Gets Free..."
(12-01-2014, Saat: 12:01 PM)erukinu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-12-2013, Saat: 09:14 PM)utku26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynen gerek yokmuş oraya yazabilirsin fark etmemişimde Utan

Laugh önemli değil çok teşekkürler Smile

peki bana açıklayabilecek olan var mı sorumu? Mr Green

Sorunun yeri burası değil ama cevaplıyorum.

Oyun başında Lara'nın sol karın kısmına paslı demir saplanmıştı. Büyük ihtimal kan kaybı olmasın diye yarasını sıcak okla dağlıyor.
CodenTry, çok teşekkürler. Ancak sorumu burada sorabileceğim söylendi konuşmanın geçmişinde.
[Resim: tumblr_m5n19hJA7W1qh9wpxo2_r1_500.png]
"I Would Hate to be Amanda If Natla Ever Gets Free..."
Hala multiplayer oynayan var mı bu oyunu? Co-op için orjinal almayı çok düşündüm ama ya oynayan yoksa diye emin olamadım. Değer mi almaya? Girmek istediğimde oyun bulabilir miuym? Hala co-op oynanıyor mu?
[Resim: lYEqOl.jpg]
Şu an oynayan var mı bilmiyorum ama benim oynadığım zamanlarda hiç oynayan insanlar yoktu. Ama bir arkadaşınla falan oynarsan gayet eğlenceli bir oyun Oki
[Resim: tumblr_oa4iw31WKH1r99c4io1_400.gif]
Tamamdır, eyv
[Resim: lYEqOl.jpg]
Ben oyunu çoook uzun zaman sonra oynadım. Ya oyunu genel olarak beğendim. Aslında bu tarz oyunları hiç sevmem. Küçüklüğümden beri TPS oyunlara alıştığım için bu tarz oyunlar beni sıkıyor bir süre sonra , fakat beğendim ben bu oyunu. Mekanlara bayıldım özellikle Underworld'teki mekanlara benziyor. Ancak müzikler,h iç sevmedim. Legend ve Underworld oyunundaki müzikleri duyunca insan o oyunlarla bağdaştırdığı için gaza vs. gelemiyor. Onun dışında ben bu oyunu oynarken keşke Underworldte böyle olsa falan diye düşündüm. Düşmanlar çok iyi. Ayrıca bazen mekanlar saç baş yolduruyor. Bulmacalar güzel dizayn edilmiş ve sıkmıyorlar. Bazıları uzun sürmese de uğraştırıcı . Ama genel olarak bulmacaları bile beğendim .
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
Bu oyunu Co-op oynamak istiyorum biriyle . Bana yardım edecekler eklesin Smile

Steam : Gene Lane
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
(03-07-2016, Saat: 02:35 PM)Gene Lane Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyunu Co-op  oynamak istiyorum biriyle . Bana yardım edecekler eklesin Smile

Steam :ggenelane

Ben indiriyorum beraber oynayalım Smile
Bende de var ama seni ekleyemedim sanırım.Beni eklemek isteyenler.

steam:reborn502

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
s11 Lara Croft & The Guardian of Light Yardım Ryuk 60 32,689 28-06-2016, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: Gene Lane
s01 Lara Croft & The Guardian Of Light Chrome'a geliyor!! timeywimey 1 1,277 06-06-2014, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Bon Jovi
  Lara Croft & The Guardian of Light Karakter DLC Güncellemesi. Brex 3 3,571 01-01-2014, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: Burak/Croft
s08 [Rehber] Lara Croft & The Guardian of Light Çözüm Brex 10 12,912 10-09-2011, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: DoktorAbi
  Lara Croft and the Guardian of Light-İlk Ekran Görüntüleri newmoon 94 44,237 31-05-2011, Saat: 09:05 PM
Son Yorum: tomb lara ceren

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi