Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lara'nın modelini değiştirme?
Bir site buldum bu sitede Tomb Raider'la ilgili bir çok karakter modeli var. Ve bazıları gerçekten çok güzel. Nasıl kurulacağı yazıyor ancak ingilizcem olmadığından anlayamadım. Nasıl kurulacağını anlatabilir misiniz?
https://www.trsearch.org/Items/3487

Örneğin ben bunu Tr2'de kullanmak istiyorum ama nasıl kullanabilirim?
Bu site Tomb Raider Level Editor ile hazırlanacak oyunlar için kaynaklar içeriyor. Level editor ile kendi tomb raider oyunlarınızı yapabiliyorsunuz. O ortamda da istediğiniz Lara'yı kullanabiliyorsunuz. Ama TR2 gibi direkt stüdyo çıkışlı oyunlar için mod yapmanız gerekiyor, aşırı uğraştırıcı bir süreç ve açıkçası uğraştığınıza pek değmez.
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]
(01-01-2018, Saat: 01:16 AM)timeywimey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu site Tomb Raider Level Editor ile hazırlanacak oyunlar için kaynaklar içeriyor. Level editor ile kendi tomb raider oyunlarınızı yapabiliyorsunuz. O ortamda da istediğiniz Lara'yı kullanabiliyorsunuz. Ama TR2 gibi direkt stüdyo çıkışlı oyunlar için mod yapmanız gerekiyor, aşırı uğraştırıcı bir süreç ve açıkçası uğraştığınıza pek değmez.

Peki Level Editor kullanımı zor mu? Örneğin Tr2 levellerini Level Editorden açıp Lara'nın modelini oraya ekleyebiliyor muyum? Veya Nasıl kendi bölümlerimi yapabilirim?
Level editörle yeni oyunlar yapabilirsiniz. Kullanımı alıştıktan sonra kolay ama çok fazla sabır istiyor. TR2 bölümlerini direk açmanız pek mümkün değil. Kendi bölümlerinizi yapmanız için de forumun level editör kısmını kurcalayabilirsiniz.
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi