Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LYS
Bugün LYS nin son günü arkadaşlar 9 aylık emeklerimizin meyvelerini toplama vakti. Uzun süre forumda olamamın nedeni buydu.Tüm lys'ye girecek arkadaşlarıma başarılar dilerim umarım dilediğiniz yeri kazanırsınız.
         ONCE AND FUTURE ADNVENTURER.FOR HER.
[Resim: dBQ8rCW.jpg]
girecek olan yok galiba
Forumun aktif saatleri degil pek ondandir
Ben de yarın LYS1'e gireceğim.
Umarım herkesin sınavı rahat geçer.
[Resim: 0lCZ7jM.jpg]
gönlüne göre olsun Smile
(14-06-2014, Saat: 11:30 AM)yusuf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bugün LYS nin son günü arkadaşlar 9 aylık emeklerimizin meyvelerini toplama vakti. Uzun süre forumda olamamın nedeni buydu.Tüm lys'ye girecek arkadaşlarıma başarılar dilerim umarım dilediğiniz yeri kazanırsınız.

Sınava Sayısal'dan girecekler için Fizik/Biyoloji/Kimya Cumartesi günü değil mi? Sen hangi derslerden sınava giriyorsun?
We become who we are meant to be.

[Resim: tumblr_n6wxwik1411tcerr8o1_500.gif]
Matematige gecen hafta girdim bu cumartesi ise fizik kimya ve biyolojim
(19-06-2014, Saat: 08:01 PM)yusuf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Matematige gecen hafta girdim bu cumartesi ise fizik kimya ve biyolojim

Sayısalsın yanii? Herşeyin hayırlısı.Diğer forumlarda okuduğum kadarıyla çoğunluk yetiştirememiş Matematiği. Senin nasıldı?

matematik zorladı yani genel olarak öyleydi 38 soru yapabildim 25'inden eminim ama geometri aşırı kolaydı 6-7 soruyu bakarak çözdüm geriye 15 dk arttı takıldıgım sorulara dönüp uzun uzun çözdüm
(20-06-2014, Saat: 09:48 AM)yusuf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: matematik zorladı yani genel olarak öyleydi 38 soru yapabildim 25'inden eminim ama geometri aşırı kolaydı 6-7 soruyu bakarak çözdüm geriye 15 dk arttı takıldıgım sorulara dönüp uzun uzun çözdüm

Hmm... Geçmiş olsun ne diyeyim. Yarınki sınavında başarılar!

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi