Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Kimse YOK ?
Hey ne oluyor bende hala buradayım. Ben de 2006 2007 lerden beri takip eden birisiyim hatırlayan varsa Laugh Sınırsız internetin yeni çağları idi. Tabi bunun getirisi insanlar sosyalleşecek alanlar arıyordu o zamanlar facebook falan çok meşhur değildi. Haliyle forumlar meşhurdu. Ama bizim bu tr fan formumuz daha samimi bir ortamdı hala da öyle inanıyorum. Bakmayın bir şeyler yazmadığıma. Her gün takip ediyorum  forumu kim ne yazıyor Gül Fakat Ayhan ve Emre Abinin dediği gibi eskilerden çoğu kişi evlendi barklandı işinde gücünde, forumların eskisi gibi değeri kalmadı facebook gibi platformlar yaygınlaştı.  Yinede insanlar "kendimi de katıyorum" (Gerçi böyle de deyince sanki ben başka bir varlıkmışım gibi oldu, kimseyi suçlamamak için kendimi de kattım  At )  az bir vakitlerini ayırıp yorumlar yapabilir. Ama bir yandan da dediğim gibi olmuyor işten eve atınca insan kendini, çok bir vakti olmuyor. Ayırırsa ayırsa vaktini en çok ya youtubeden bir şeyler izliyor yada az biraz oyunlara bakıyor. Yada artık elini ayağını tüm çekmiştir gibi bir şey çıkıyor ortaya. Neyse lafı toparlayamıyacam Laugh En azından her gün foruma girerim bakarım ben yerinde duruyor mu diye. Eğer foruma girdiğim bir gün satılık domain gibisinden bir şeyler yazarsa çok üzüleceğim bir anı olur.
iautr
Ben bu foruma sonradan dahil oldum aslında 2010 gibiydi. Önceden Tomb Raider Club diye başka bir TR sitesinde takılırdım. Orası kapanınca buraya geldim ama pek aktif olamadı forum. Bunun sebebi sosyal medya ve bilgi erişiminin kolaylaşması oldu bence. Bu saatten sonra aktif olan forumlar ancak DonanımHaber gibi güncel kalabilen forumlar olacaktır herhalde.
[Resim: SZEwRC.gif]

Ya o bu değil de ben birincisi hep beraber aktivitemizi ve ikincisi havalı havalı imzalar yapardık bunları çok özledim  At At
iautr
Oyunun global forumunda da büyük düşüş var. Eski zamanlar iyi hoştu be :/
[Resim: JLWylE.gif]
bende baya eski üyelerden biriyim önceden ne eglenirdik buralarda eski yillari cidden özlüyorum Sad
[Resim: tumblr_mxgq4vpE7L1qi0854o3_500.gif]
                           I'm Not Turning Back!

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi