Konuyu Oyla:
  • Toplam: 100 Oy - Ortalama: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Etkinlik] Part III (Tibet) Hep Beraber Tomb Raider 2 Oynuyoruz
[Resim: 1-anavarglge.jpg]
catacombs’un başı. Secreti almaya giderken çok güldüğüm bir olay. Canavar aşağıda gölgeme saldırıyor. [Resim: icon_lol.gif]
[Resim: 2-PANTEREMELGRMESN.jpg]
Aman panter emel görmesin. kürk katliamı var burda[Resim: icon_mrgreen.gif][Resim: icon_mrgreen.gif][Resim: icon_mrgreen.gif]
[Resim: 3-KARAPLALALRI.jpg]
tr2’de korkunç bir yer varsa orası herhalde bu karanlık yerdir. ne kadar çok flares yaktım ki burayı aydınlatabilmek için… sesler hakketen çok ürkünçtü. Bunlar da birazdan salacağımız kar öcüleri. Allahtan kolay ölüyorlar. Beni fazla uğraştırmadılar. [Resim: icon_cool.gif]
[Resim: 4-ahaaaaa.jpg]
ahaaaaa… lara’nın yerden bir şey alırken çıkardığı bu sese hastayım [Resim: icon_redface.gif]
[Resim: 5-pistolleadamldrmesevdas.jpg]
tibette kurşunların canına okuduğumuz için catacombs of the talion da zorunlu kurşun tasarrufuna gittik. Pistolle adam öldürme sevdamız yüzünden bölüm biraz kastı ama sonunda bitti. [Resim: icon_mrgreen.gif]
[Resim: 6-nasya.jpg]
havada mı yürüyoruz noluyo nası yaaaa??? [Resim: icon_eek.gif]
Buradaki secretı alabilmek için her yolu denedim. Aşağı indim bir yerlerden tırmanmaya çalıştım atladım zıpladım. En sonunda lara’yı aşağı bari atayım dedim. Ahaaaaa… havada yürüdük.[Resim: grin_red.gif] Tr4’te de suyun üstünde yürümüştük. Dur bakalım daha neler görecez. [Resim: icon_e_biggrin.gif]
[Resim: 7-lmerekorlar.jpg]
işte ölme rekorları kırdığım yer. Çana pistolle ateş ederek vurmak gerçekten zormuş. zıplamaktan bir haller oldu bize... Uzi’yi mecburen aldık elimize. [Resim: pistol.gif]
[Resim: 8-kolayoyun.jpg]
bu oyun giderek daha kolaylaşıyor (!) mudur nedir... Tuzaklar, canavarlar… oyunun da yavaştan sonuna gelmeye başladık… [Resim: uzgun.gif]
[Resim: felipehamaltonaaznnpaynveriyozuh-1.gif] FORZA FELIPE...
Tibet bölümlerini yetiştirmek için iki gündür uğraşıyorum. Tatilin en güzel yani sabaha kadar oyun oynayabilmek [Resim: heyyo.gif] Gerçi benim için pek farketmiyor tatil olmadığı zamanlarda da oynuyorum ya [Resim: icon_lol.gif] İlaydacım işallah bir sonraki hep beraberimizde aramızda olursun [Resim: good.gif]
Çok şey var elemek için çok uğraştım.. Hiç birine kıyamıyor insan [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]
Paylaşımlara baktım da çok güzel gidiyor ellerinize sağlık [Resim: good.gif] Bu arada Tibet'te oynayan gözleri gördüğümde Sanart sen aklıma geldin Daha önceki oynadığımızda da sen söyleyip resmi koymustun. Ben o zaman farketmemiştim şimdi bakmak için sabırsızlanıyordum. Çok enteresan gerçekten [Resim: icon_e_smile.gif]

Evet ilk resmimiz birçok fana göre, en çok sevilen araçlardan biri.. Benim de ilk beşimin arasındadır [Resim: good.gif]

[Resim: Tibethan_Foothilis.jpg]

Burdaki kol bence grafikle en iyi kaynaşmış koldur. Paylaşmak için fotoğrafını çektim sonra fotoğraflara bakarken bun neden çektim acaba diyorum [Resim: mummy.gif] Orada olduğunu bilmesem ve yeni oynamış olmasam silecem o kadar yani [Resim: angry2.gif] Orada olduğunu bilmeyen biri dikkatsiz bir TR oyuncusu için gerçekten büyük sıkıntı doğurabilecek bir koldur kendileri [Resim: icon_mrgreen.gif] [Resim: grin_red.gif]

[Resim: Tibethan_Foothilis1.jpg]

Bunlarda daha önce oynadığımda sevgili arkadaşlarımın bana "ohoo daha sen ne gördünki ilerde sana değince öldürecek düşmanlar var. Şöyle kaçamıyorsun böyle gebertiyor.." dediklerinde ben hayalimde ne ateş püskürten yaratıklar düşündüğüm yerdir [Resim: confused.png] [Resim: ninja.gif] [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif] Oyunu bitiriyorum ne zaman çıkacak felan dediğimde bunlarmış allam yaa [Resim: bebek.gif] [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tibethan_Foothilis5.jpg]

Kolay yolunu da bulduk sonradan [Resim: pistol.gif]

[Resim: Tibethan_Foothilis6.jpg]

Bu da en kolay bulduğum secret.. Küttt önüne [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: Tibethan_Foothilis7.jpg]

Hatta ikinci düşüş.. Aaaaaa kar topları da yuvarlanıyormuş [Resim: lol3.gif]

[Resim: Tibethan_Foothilis8.jpg]

[Resim: Tibethan_Foothilis10.jpg]

Başta bu kör dövüşüne katılacaktım ama sonradan en iyisinin bulaşmamak olduğuna karar verdim [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery.jpg]

Bu küçük yarığı görmem uzun zamanımı almıştı bir zamanlar.. Atlayıp tutunmakta.. [Resim: mummy.gif] El alışkanlığı güzel bir şey tek seferde geçtim hep bunları [Resim: matrix.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery1.jpg]

Herhalde bu oyunda en güzel mekandır Barkhang Monastery [Resim: icon_rolleyes.gif] Tasarımı bulmacaları tuzakları kısacası her ayrıntısı ile harika [Resim: clap.gif] [Resim: clap.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery2.jpg]

Uzun süre iyi geçindik arkadaşlarla ama dostluğumuz buraya kadarmış [Resim: uzgun.gif] [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif] Hepsi birden üstüme koşunca ayy felaketti [Resim: ninja.gif] [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery4.jpg]

İlk oynadığımda buraya gitmemek için bayağı direndim [Resim: icon_lol.gif] Her yeri dolaştım yapılacakları yaptım baktım ilerleyemiyorum [Resim: angry2.gif] İnanılmaz zor olduğunu düşünüyordum ama Temple Of Xian'ı bilmiyordum o zamanlar [Resim: ninja.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery5.jpg]

Araştırmacı gazetecilik iş başında [Resim: dance1.gif]Çok zevkli şu secretleri keşfetmek yaw [Resim: halay.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery6.jpg]

O kadar oyun oynadım şöle bir poz yakalayıp paylaşamadığım için içime koyuyordu valla [Resim: uzgun.gif] Dün bu pozu annemle işbirliği içinde çektik.. [Resim: icon_lol.gif] Ben atladım o F10'a bastı [Resim: heyyo.gif] [Resim: heyyo.gif] [Resim: heyyo.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery7.jpg]

Buralarda benim en sevdiğim yerler işte.. Bu keçilere bitiyorum yaa çok tatlılar [Resim: dance1.gif] Bu bölümde tam anlamıyla TR4 havası var [Resim: clap.gif] Bu konuda görüşlerini almak üzere TR4 hastası newmoon'a bağlanıyoruz.. Evet mikrofonlarımız İstanbul'da [Resim: grin_red.gif] [Resim: grin_red.gif] [Resim: grin_red.gif]

[Resim: Barkhang_Monastery8.jpg]

[Resim: Barkhang_Monastery10.jpg]

[Resim: Barkhang_Monastery15.jpg]

Güzel bir poz.. Kar toplarında kaçmak için koyduklarını düşünmüştüm ilk oynadığımda [Resim: of.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: Catacombs_Of_The_Talion.jpg]

Ahh ahh burası da işte oyunun en çok tırstığım yeridir. [Resim: mummy.gif] Girdim homurtular geliyor.. Her yer kapkaranlık.. Her an üzerime atlıyacaklar diye silahları elimden bırakamıyorum [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif] Uzun süre armut gibi dikildim ama baktım bi şey atlamıyor üstüme bir flare yaktım [Resim: icon_lol.gif] Sevgili arkadaşlarım bu canavarcağızların kafeste oldukları gibibir ayrıntıyı söylemeyi unutuvermişler [Resim: icon_mad.gif] [Resim: angry2.gif] [Resim: ninja.gif]

[Resim: Catacombs_Of_The_Talion3.jpg]

Bu oyunu ne kadar oynarsam oynayayım hep uğraşacağım sanırım [Resim: icon_mad.gif] En gıcık zamanlı kapılar olaraktan kaptanın kayıt defterine geçsin [Resim: angryfire.gif] [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Catacombs_Of_The_Talion4.jpg]

[Resim: Catacombs_Of_The_Talion6.jpg]

Şu zıplatan tahterevanlar var ya illahlah dedim akşam oyunu bırakacaktım artık [Resim: angryfire.gif] [Resim: mummy.gif] 3. kata zıplayasıya kadar canım çıktı.. Bir kol çekecez altı üstü iki kere zıplasa gebermese ne olur [Resim: ninja.gif] Sadece bir seferinde balına ilk seferde atladım.. Geniş alandaki çana ateş ediyorum üstünden inemiyorum.. kenara düşemiyorum.. Sonradan buldum bir yolunu ama bulasıya kadar beni kahretti [Resim: wall.gif] O yüzden başka resim yok burdan hiç çekmemişimki [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: The_ce_Place.jpg]

Attım kendimi ya Allah diyerek havada yürüdü [Resim: icon_e_biggrin.gif] Bu kadar olur yani çok güzel yaa [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: The_ce_Place1.jpg]

En güzel bulmaca sonlarından biri [Resim: clap.gif] [Resim: clap.gif] [Resim: clap.gif]

[Resim: The_ce_Place2.jpg]

Süper süper söyleyecek kelime bulamıyorum [Resim: clap.gif] [Resim: clap.gif] İncelikle düşünülmüş harika bir oyun [Resim: good.gif]

[Resim: The_ce_Place4.jpg]

Bu ne böyle ödüm patladı yaw unutmuşum ben bunu [Resim: lol3.gif]

[Resim: The_ce_Place6.jpg]

[Resim: The_ce_Place7.jpg]

Bu video da arabayı çalmadan önce Lara'nın bir hınzır bakışı varki acayip bi şey bayıldım resmen [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif] Yakalayamadım poz sonrada kaydetmişim daha oynamayanlara duyrulur [Resim: grin_red.gif] [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: The_ce_Place8.jpg]

Tekrar Çin Seddi'ndeyiz [Resim: heyyo.gif] [Resim: heyyo.gif]

[Resim: The_ce_Place10.jpg]

Bana göre en zor Tomb Raider Leveline geldik [Resim: heyyo.gif] Umarım çok uğraştırmaz.. [Resim: bebek.gif] Temple Of Xian bölümünde sizleri bekliyorum [Resim: heyyo.gif] [Resim: heyyo.gif] Akhisar'dan selamlar [Resim: icon_e_smile.gif] Biraz daha yazarsam Serkanlar beni gebertecek [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: The_ce_Place12.jpg]
[Resim: laral2.jpg]
Lara Croft is more than just a game
Eveett sonunda size yetiştim ve aradaki 1 haftalık farkı kapattım[Resim: heyyo.gif]Yanlız bu bana şu 2 gün boyunca 2,5 saatimi TR2'ye ayırmama sebep oldu.Gözlerim pörtledi yahu[Resim: mummy.gif]Neyse bu kadar hızlı gelmemin sebebi şu 5 gün için TR2 oynayamacak olmam[Resim: firrk.gif]Siteye gireceğim ama Anadolu Yakası'nde Beylerbeyi'nden hizmet vereceğim efendim[Resim: icon_neutral.gif]Teyzemlerde kalacam kuzenimi falan özledim[Resim: bebek.gif]O sırada yanıma alayım da bakem TR2 Gold oynamayı planlıyorum[Resim: icon_lol.gif]Neyse gelelim paylaşımlara:

[Resim: tomb22008-01-2618-30-22-93.jpg]

Oyun Tibet'ten sonra daha bir eğlenceli hal alıyor[Resim: good.gif]Tibetan Foothills bölümünde de kar aracı kullanmak büyük avantaj cidden[Resim: icon_rolleyes.gif]Burada da hafızama yeni yeni kazınmış "Tomb Raider mantığından" bir örnek görüyoruz[Resim: icon_lol.gif]

[Resim: tomb22008-01-2618-58-14-09.jpg]

Evet burası da çok sevgili abimin Larayı aşağı atıp Load yerine Save yapmasıyla bize oyunu bıraktıran mekandır[Resim: PC.gif]Çok biliyoruz ya tek save ile oynuyoruz bide[Resim: of.gif]Bundan sonra elimize TR3 geçti,onda da Aldywch bölümünde takılmıştık sanki.Bir de bilmiyoruz ya,direk Londra'ya gitmiştik,abim TR2yi baştan almıyordu ama TR3ü baştan aldı ve bu sefer Nevada'ya gitti.TR3 en sevdiği serisidir zaten.Neyse sonra arkadaşta TRyi gördüm,yazlıkta PSde TR4 oynadım,bir arkadaşta da TR5i gördüm,ipte yürüyorduk falan.Sonra bilgisayar format yedi,TR3 de gitti bu sefer karar kılıp TR2ye yeniden başladım.Bu durumdan sonra abimi unutuyoruz[Resim: icon_lol.gif]

[Resim: tomb22008-01-2618-58-14-09.jpg]

Bu rampadan uçmak da çok zevkli[Resim: icon_neutral.gif]Fotoyu çekmek için 5 kere denedim Lara geriye sarıyormuş gibi oldu böyle[Resim: icon_lol.gif]

[Resim: tomb22008-01-2619-26-24-24.jpg]

Bize vız gelir efenim Lara bu dağları da deler çığlardan da geçer[Resim: bebek.gif]

[Resim: tomb22008-01-2619-34-01-73.jpg]

Yanlız buraya düştükten sonra motoru bir de çığlar eziyor.2.denemede secretımız alınmıştır[Resim: kupa1.gif]

[Resim: tomb22008-01-2619-40-25-98.jpg]

Şu aşağıdaki herifin tepesine uçmayı çok seviyorum[Resim: icon_evil.gif]Başarmak biraz zor ama deneyince oluyor.Adam yine aynı şekilde "Büöö höbö bödö"diyip ölüyor o da ayrı bir şey[Resim: lol2.gif]

[Resim: tomb22008-01-2621-39-23-48.jpg]

Barkhang Monastery bölümünde sopalı heriflere hiç dokunmayın derim.Hatta peşinize diğer herifler takıldı mı sopalıların yanına gidin onlar döverler.TR3te hapishanede polislere yaptığımız gibi[Resim: icon_lol.gif]Neyse,Uzak Doğu insanı işini gerçekten biliyor.Bartoli amcamız camları çok dayanıksız yapmıştı,bunların üstüne gidince kırılmıyor[Resim: lol.gif]Düzenliliklerini kütüphanedeki kitaplıkların tıpatıp aynı olmasıyla da anlayabilirsiniz[Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: tomb22008-01-2621-40-17-34.jpg]

Bu kamera açısı çok hoşuma gidiyor[Resim: icon_neutral.gif]

[Resim: tomb22008-01-2621-41-13-68.jpg]

Seraph'ın izleri burada da görülüyor.

Catacombs Of Tailon:

[Resim: Tomb22008-01-2712-31-53-57.jpg]

Biz buna Türkçe'de katliam diyoruz[Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2712-36-50-47.jpg]

Burası gerçekten oyundaki en korkunç yer sayılır.Yetiler homurduyor falan,neyseki kafesteler[Resim: icon_eek.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2712-51-47-82.jpg]

Bu bir bug mı acaba?Nedense bu çığlar gelmedi üstüme yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum[Resim: icon_e_confused.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2713-36-07-75.jpg]

Tam artist ya[Resim: icon_cool.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2713-41-27-72.jpg]

Yine bu işaret[Resim: icon_mad.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2713-41-54-33.jpg]

Ne olursa olsun biz medipack alırız efenim[Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2713-45-32-43.jpg]

Oyunumuz en uzun bölümüne geldik[Resim: heyyo.gif]

Bu arada Amanda senin dediğin demodaki Von Croy değil,oyunun sonunda evimizi basan herifin teki,Bartoli'nin adamlarının başı gibi biri[Resim: icon_e_wink.gif]
[Resim: titlescreen-panorama01-thumb.jpg]
Önce ice place’den kalan yerlerim
[Resim: 1-laraomuzlarda.jpg]
gördüğümüz gibi bu kar öcüleri lara’yı o kadar çok seviyorlar ki sevgi pıtırcıkları olduk. Lara’yı omuzlarından indirmek istemiyorlar sevimli şeyler :roll:
[Resim: 2-zendirme.jpg]
yani insanı zorla aşağı atlamaya özendiriyorlar. Olmuyor ki ama böyle… lara’ya da yazık günah. Seytan
[Resim: 3-kafamzduvardanierisoktuk.jpg]
önce kafamızı şöyle bir duvarın içine sokalım ne var ne yok bi görelim dimi Laugh
[Resim: 4-anneciiiim.jpg]
anneciiiiimm. Kar öcülerinin bubası geldiiiii. Kaç lara kaaaççç… :geek: :geek: :geek:
[Resim: felipehamaltonaaznnpaynveriyozuh-1.gif] FORZA FELIPE...
ewet ewet biliyorum finaller bitti ama bu seferde her zamanki tembelliğimin yıllık versyonu olan ayyuk noktası yüzünden yapmadım paylaşım [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]tamam şimdi toptan tibet paylaşımlarıma gelelim...temple of xian a bismillah adım attık biraz ilerleyip kapattım gece oynarım artık...neyse tibetin ilk bölümleri yine adamlar tarafından hunharca katledilmeye yakın savaşmalarımla geçti... [Resim: icon_mad.gif]ama gel gör ki tr 2 nin catacombsuna vardığımda artık olmadık yerden çıkan adamlar yoktu hele şükür [Resim: good.gif]neyse sırayla de mi [Resim: icon_mrgreen.gif]başlıyoruz [Resim: icon_e_wink.gif]

bismillah geldik kuşlar adamlar kar kaplanları derken baş dönüklüğü içinde yolumuzu bulduk..ne o açık hava diye kafana bişeyler düşmicek mi sandın [Resim: icon_lol.gif]langır lungur gidiyorum..eee zaten bu oyunu %80 bilerek oynuyorsan %20 balına bitiriyosundur [Resim: icon_lol.gif]işte atladım buraya hooop yanımda sarkıtlar bitiverdi [Resim: icon_eek.gif]çizilmedim bile ama hep bu kadar zararsız atlatamadım buraları [Resim: mummy.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2114-49-22-25.jpg]

aldık kar motorumuzu son hız ilerliyorum...venedik bölümlerinde x tuşunun hız kazandırdığını keşfedemediğimden [Resim: angryfire.gif] buna bine binmez ilk işim x e basmak oldu baktım hızlanıyo tamadır dedim allahın izniyle atlayacak çok yerimiz vardır kesin [Resim: icon_lol.gif]nitekim efendim tahminlerimde yanılmadığımı kısa bir süre içinde öğrendim...rampalı yere geldiğimde hemen indim motordan..adetimdir tr 4 deykende neye biniyorsam önce yayan bi dolaşırım ortalalığı..baktım maşşallah gidiyorum baya geldim jade secret ın olduğu yere...baktım karşıya atlamak namümkün paşa paşa geri döndüm [Resim: icon_lol.gif]gerçi sonrada yeşil secrettan aşağı iniş olduğunu öğrendim ama normal olarak yayn gitmenin bana yararı yoktu [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2115-10-42-62.jpg]

aldık alacaklarımızı geri döndük girdik kulubemize ne varsa topladık...bi çıkarım ki ne ola 3 ızbandud karşılamasın mı beni...ne oldu şaştın mı tabiki hayır [Resim: icon_e_biggrin.gif]baktım pistollerle bu iş canıma baya maloluyo aldım granade gun ı elime sıktım sıktım allaaaahhh her biri iki tane yedi şerefsizlerin [Resim: uzgun.gif]ama loadlamadım efendim ççünkü bu oyunda madipackler daha önemli [Resim: uzgun.gif]...gerçi her biri sonra ii emantler bıraktılar sağolsunlar [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2214-49-16-59.jpg]

burda hepsini güzelce hakladıktan sonra elimde kalan kar motorlarını alıp satardım sonra da çinlilerden dagger of xianı satın alırdım ejderhaya da bolundan et alırdım ki uslu dursun, yani ben olsam öyle yapardım ama nerdeeeee [Resim: icon_lol.gif]hepsi havada kaldı böyle adamların kar motorlarını da bırakıp yolumuza devam ettik efendim..

[Resim: Tomb22008-01-2215-00-46-09.jpg]

girdik efendim barkhang monasterye baktım keşişlerle eli silahlı caniler dövüşüyo...önce bi dayı edasıyla "heeyyyt ulan açılın ne oluyo bakiim burda" yapacak oldum ama sanki bişeler dürttü beni vazcaydım..bi sıvıştım ki sormayın [Resim: icon_lol.gif]biliyorum doğrusu da buydu öyle herkesin etlisine sütlüsüne karışmayacaksın...keşişler yaman çıktı normal olarak bende ganimeti topladım sesleri çıkmadı sağolsunlar [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif]bu saadet uzun sürmedi anlaşılacağı üzere [Resim: angry2.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2512-00-13-31.jpg]

ben biliyodum burda bi pislik olacağını zaten..ama naparsın ekmek parası bi de anka korkusu katlanıyoruz işte [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]yana yakıla geçtik buralarıda [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2512-24-10-03.jpg]

anam burası canımı bi yaktı ki sormayın [Resim: mummy.gif]bu merdiveleri çık çık çık her seferinde de düş olmazki [Resim: angryfire.gif] [Resim: icon_lol.gif]bide inat ettim yukarda save atmıyorum resimdeki yerden başlıyorum hep...bazen düşüyorum ama bi aşağı katı tutturuyorum ama bakıyorum canım yerlerde tekrar load [Resim: mummy.gif]anladım ki hayatta iki şey çok zararlı; cimrilik ve eşeğini sağlam kazığa bağlamama [Resim: icon_lol.gif]baktım olacak gibi değil save attım yukarda bu seferde aşağı sağ salim indim [Resim: wall.gif] reva mı yaaa [Resim: mummy.gif]nazar nazar kesin nazar...

[Resim: Tomb22008-01-2814-55-42-76.jpg]

buraya bayıldım..renkler, kurulum, şekiller çok güzel..oynayan gözleride gördüm sanart sağolsun harika bi ayrıntı...izleniyosun demenin daha hoş bi şekli olamaz [Resim: good.gif]..anka da tr 4 tadında demiş şimdi düşünüyorum da hakkatten doğru...ondan bu kadar sevdim herhalde [Resim: icon_mrgreen.gif]bulunduğum yere köşe bugıyla çıkmadım efendim tamamen kendi emeğimle gerçi tr 2 de köçe bug varmı bilmiyorum ama olsa da ben tr 4 de de kullanmadım ki o mereti [Resim: icon_mrgreen.gif]böyle çıktım dedim duvar hizasında bi yürüyeyim...oynayan gözlerden sağdakinin tepesine ulaştığımda atlaya atlaya ateşlere değmeden gidilebileceğini gördüm ama gel gör ki gözlerin tepesindeki duvar oyunun tavanıymış lara zıplamıyo doğal olarak [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]e zıplamazsan da aradaki kaygan zeminlere takılıyosun [Resim: icon_e_biggrin.gif]zeki adamlar vesselam kesin düşünülerek yapılmıştır...mecbur kolu indirip koştuk gerçi baktım baya kolay...gerek yokmuş hile yapmaya [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2815-44-39-12.jpg]

çok hoş düşünülmüş bi kapı açma yöntemi...gerçi bu prayer wheels midir nedir bunları alana kadar canım çıktı ya...ben bu manastırı şu ana kadar oynadığım en uzun bölüm ilan ediyorum bitmedi yaaaa [Resim: mummy.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif]gerçi opera house da daha fazla zamanım gitmişti ama çok oyalandım orda bi de o asansör ahh o asansör [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]neyse efendim larayı olduğu yerde dönerken yakalamayı başardım...tr 4 de bu haraketi nasıl yapıyo die yuvarlağa basar sonra pause a basıp basıp adım adım izleyip anlamaya çalışırdım...gerçi her pause da ekranın ortasına pause ekranı gelirdi [Resim: icon_lol.gif]ama pause ekranı şeffaf olduğundan ekrana yapışıp dikkatlice incelerdim [Resim: icon_lol.gif]pek bişe anlamazdım doğal olarak ama ana fikrini kavramıştım [Resim: icon_e_biggrin.gif]tabi pc de oynamanın bazı avantajları mevcut adım adım screen alınabiliyo mesela [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2816-05-35-28.jpg]

seraph mıdır nedir onuda yerleştirip en sonunda adamsız mecralara ulaşabildik...buraya da ilk adım attım ses de açık..bi irkilmişim ki sormayın [Resim: icon_eek.gif]..ben öyle kolay kolay irkilmem ama işte gözümün gördüğü hiç bişeyden korkmam lafı varya ulan gözüm bişe görmüyo ki zifiri karanlık... [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]sadece sesler, bide yakından geliyo dersin burnumun dibi...çektim pistolleri başladım sağa sola ateş etmeye..flare mantığıyla değil feci tırsıyorum laranın nişan almasını bekliyorum..[Resim: 24.gif] bi an dedim acaba görmüyoda o yüzden mi nişan almıyo [Resim: icon_lol.gif]hani o da insan sonuç olarak [Resim: icon_lol.gif]deli gibi bi 1 dakka etrafa ateş ettim hem koşuyorum hem ateş ediyorum [Resim: icon_lol.gif]sonra sakinleştim [Resim: icon_lol.gif]soktum pstolleri bi flare yaktım aşağı attım bi tane daha yaktım(bu oyun malzemeleri hunharca harcama alışkanlığı edindirdi bana ii mi kötü mü karar veremedim henüz ejderha ya geleyim anlayacam [Resim: icon_lol.gif])baktım kimse yok...meğersem kafeslerdeymişler lanet olasıcalar [Resim: icon_e_biggrin.gif]neyse efendim hallettik buraları da korkulcak bişe yok iidir ii [Resim: icon_lol.gif]haa bide hazır flare yaktım heba olmasın diye gittim çanakların yanına flare i içine atmaya çalıştım neymiş çanakları öyle yakacakmışım [Resim: icon_e_biggrin.gif]bi kere denedim fazla değil hemen kendime geldim efendim meraklanmayın [Resim: icon_e_biggrin.gif]ama mantıklı değil mi yaa çok hoş olurdu [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2816-51-33-85.jpg]

bi dizi hoş hareketlerle savdım bunları da...böyle kamera açısının tepeye çıkması bazen çok hoş oluyo [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2817-22-12-71.jpg]

yarabbim hiç beklemiyodum bunu allah biliyo ya pis şok oldum yani [Resim: icon_lol.gif]fazla zıplamamak gerekiyomuş meğerse canımın gittiğini ancak ikinci resimdeki hale geldiğimde anladım [Resim: icon_lol.gif]ondan önce lunaparkta sanıyodum kendimi kısa bi süre için[Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2817-36-45-96.jpg]

[Resim: Tomb22008-01-2817-36-46-90.jpg]

allahtan tibet bölümünde baya yerden madipack aldım gerçi hakkıyla kullandırıyolar ya neyse

[Resim: Tomb22008-01-2817-38-08-92.jpg]

anam burayı bug sandım ben...bide sevinçle resmini çekip sanki kimse de olmuyomuş gibi foruma koyacaktım, niyetim "aaa newmoon ne kadar ilginç şok oldum" tepkisini yaratmaktı[Resim: 24.gif] [Resim: 24.gif] sazanlamayıp bi tam çözüme göz attığıma şimdi mutluyum normal olarak yoksa ne me lazım bu olay "sitek" hadisesine falan dönerdi mazallah [Resim: icon_eek.gif] [Resim: icon_e_biggrin.gif]rezil olmaktan kılpayı döndük(bu arada tam çözümle oynamıyorum bunun için baktım haber oluna [Resim: angry2.gif]).. [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2918-08-46-60.jpg]

dedim ya madipacklerime hiç acımadığım kadar acıyorum en değerli malzeme onlar benim için...o yüzden pistollerle canımın yarısına mal olacak şeylere kalkışmıyorum..böyle bana ulaşana kadar allah rahmet eylesin [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2918-15-47-06.jpg]

ben burayı ankanın paylaşımlarında gördüm beni bi korku kapladı...önceki bölümde de buranın tepesine ulaştığımızdan burayı biliyorum doğal olarak..dedim "eyvah ben bunu yapmadım kesin bişey alınacaktı kaçırdım nasıl geri dönecem şimdi" [Resim: icon_lol.gif]sonra baktım meğerse ice palacemış [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2918-30-32-76.jpg]

uziden başka ne varsa kullandım yoksa bunlar böle kolay ölürmü...canım değerli [Resim: icon_e_biggrin.gif]bi de böyle çok zevkli bea [Resim: icon_lol.gif] [Resim: icon_lol.gif]ama fazla kaptırmamak gerekli [Resim: nono.gif] [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2918-34-49-07.jpg]

bu muymuş alacağımız şey...anam ne uğraştım yazıklar olsun daha gösterişli bişey olaydı bari [Resim: smiley26.gif] [Resim: icon_lol.gif]şaka şaka ne olduğunu bilmiyodum gerçi demodan öğrendim [Resim: icon_mrgreen.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2918-55-01-06.jpg]

allah cümleten rahmet eylesin [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: Tomb22008-01-2918-55-38-10.jpg]

neyse efendim tibet bölümleri bu kadar...herhalde bu gece biraz daha oynayıp temple of xianı yarılarım yoksa hayal mı kuruyorum [Resim: icon_lol.gif]görüşmek üzere [Resim: icon_e_geek.gif]
[Resim: bleachgif1.gif]
I Make My Own Luck
Bende toptan tibet sunumu yapayım bari. Önceden vermiyorum ki etkilenmeyin benden.[Resim: 10.gif]

İlk olarak uçağımız tibete inişte ince bir buz kütlesine çarpıp ortalığı dağıtıyor. [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: 1-23.jpg]

Ah be dün gibi hatırlarım sırf buradaki müziği dinlemek için motoru patlatırdık, baştan buraya dönerdik. Birde oyundaki bilimum fani sesleri kapatıp sadece müziğin sesini açardık. Hey gidi be yaşlandık anasını satayım. [Resim: icon_e_biggrin.gif]

[Resim: 2-16.jpg]

Biri secret'lar nerede mi dedi? [Resim: icon_e_surprised.gif]

[Resim: a.png]

Böyle çok karizmatik pozları es geçmemek lazım. Bu resmi alıcam derken kontrol kaybı yaşadık sonucu malum. [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: 3-13.jpg]

Burada sonuç olarak koskoca okyanusları talan edip aldığımız "seraph"ın sadece yandaki küçük kapıyı açtığını gördüğünde, ister istemez sinirleniyor insan. Biraz otantik bir kapı yap yada o an taktığımız yer açılsın. [Resim: icon_e_confused.gif]

[Resim: 4-12.jpg]

Secret'lara devam...

[Resim: b.png]

Tomb Raider 2 yi ilk kez oynadığında, buraya ilk girişte ben korkmadım diyecek adamın alnını karışlarım. [Resim: smiley26.gif][Resim: 24.gif] Haa bazılarında şuursuzca ateş etme durumuda yaratabiliyor. [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: 5-11.jpg]

Yani koskoca iki bölümü şu köprüye çıkabilmek adına bitiriyoruz. Yanlışlıkla bir bug sebebi ile köprüye çıkarsan arkada secret'tan başka kaybedilecek hiç bir şey yok..

[Resim: 6-10.jpg]

Secret'ın mı var derdin var!![Resim: 10.gif]

[Resim: c.png]

Bunların çocukluğunu bilirim ben küçükken havucu sümüklü veletler şimdi artistlik yaptılar. Çetemisiniz lan dedim keserim şeyinizi,saçlarınızı [Resim: grin_red.gif] dedim ve hepsini talan ettim ulen. [Resim: icon_lol.gif]

[Resim: 7-9.jpg]

Böyle yükseklikleri seviyorum. Direk atasım geliyor kendimi. [Resim: heyyo.gif]

[Resim: 8-8.jpg]

Buradaki altın secret tr serisinde, bulununca, mekanı ve alınma şekli ile insanda bir tat bırakıyor. Keşke her secret böyle zevk verse.[Resim: 105.gif]

[Resim: d.png]

Eveet nihayetinde Tibet'te 7 yıl, şey bir süre geçirdikten sonra gerekli parçayı alıp sırıtarak yolumuza gidiyoruz amaa birde arabayı araklayıp öndeki elemanı ezmeden olmaz.. [Resim: bebek.gif]

[Resim: x.jpg]

Son olarak dananın kuyruğunu koparacağımız (biraz ateşli bir dana ama olsun. [Resim: icon_lol.gif]) yere yani Çin'e gelmiş bulunmaktayız. Gazamız mübarek olsun. [Resim: icon_neutral.gif]

[Resim: y.jpg]

............... [Resim: icon_e_geek.gif]
[Resim: sign.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tomb raider 2 beyaz ekran sorunu özgün arı 0 500 24-06-2018, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: özgün arı
s12 Tomb Raider 2 - Dagger Of Xian Yorumlar!!! MoBy 32 17,570 03-10-2017, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: GERALT
s01 Tomb Raider 2 Android laracroftt 0 673 25-07-2017, Saat: 05:16 PM
Son Yorum: laracroftt
s11 Tomb Raider 2 - Dagger Of Xian Yardım!!! MoBy 107 64,465 31-10-2016, Saat: 10:33 PM
Son Yorum: Gene Lane
s01 [Etkinlik] Part II (Okyanus) Hep Beraber Tomb Raider 2 Oynuyoruz anka 47 32,019 18-12-2014, Saat: 01:18 PM
Son Yorum: ozgurka

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi