Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rise of the Tomb Raider (2015)
Alıntı:REDWOOD CITY, CA (9 Haziran, 2014) Bir Square Enix stüdyosu olan Crystal Dynamics, otoriteler tarafından olumlu eleştriler alan ve ödüllü Tomb Raider® serisinin yeni oyunu Rise of the Tomb Raider® 'ı bugün itibari ile duyurdu. Oyun 2015 Tatil Sezonu 'nda hayatta kalma mücadelesini yeniden tanımlayacak.

İlk macerasında Lara Croft®, gerçek bir kurtuluş mücadelecisi olmaya zorlanmıştı, fakat o gözünü daha derin, gizli bir dünyaya çevirdi. Macerasının yeni bölümünde ise Lara, hayatta kalma yeteneklerini ve zekasını kullanmak, yeni insanlara güvenmeyi öğrenmek, ve eninde sonunda bir mezar avcısı olarak kaderine teslim olmak zorunda kalacak.

"Yeni neslin gücü, ve firmamızın tescilli oyun motoru ile, sunduğumuz yüksek oktanlı aksiyon anları her zamankinden daha destansı olacak. Dünyanın dört bir yanında, yeryüzünün en güzel fakat tehlikeli mekanları, daha önce tasarladıklarımızdan üç kat daha büyük bir halde keşfedilmek üzere bekliyor olacaklar." diyen Square Enix Batı Stüdyoları Ürün Geliştirme Müdürü Darrell Gallagher ekliyor: "Dijital aktörlerimiz CG kalitesine baş tutacaklar, ve hayranlarımızdan gelen baskın ve açık çığlığa kulak vererek, Tomb Raider 'a mezarları geri getireceğiz, hem de hayatta kalma mücadelesi tarzına uygun, cesur bir biçimde."

Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider 'ı başarılı kılan formüller üzerine inşa edilecek, ve Camilla Luddington yeniden Lara Croft olarak yerini alacak. Camilla, performansını yukarılara taşırken Lara, insan olmanın sınırlarını zorlayacak ve bir kahraman olmanın ne demek olduğu gerçeği ile yüzleşecek. Ve Crystal Dynamics, Lara 'nın iç karmaşasını ve güdülerini gün yüzüne çıkaran bir hikayenin yaratılmasında rol oynayan ödüllü yazar Rhianna Pratchett 'in bir kez daha yaratıcı takımın anahtar ismi olmasından gurur duymakta.

[Resim: rottr_invert.jpg]

[Resim: Untitled-3_zpsedb89537.png]
Bence hayatta kalma olayı çok abartıldı ama Lara nın sesindeki kararlılık beni cok etkiledi. Ayrıca 2016 da çıkmasını yeğlerim. Çünkü her sene üstüste çıkan oyunlar bir süre sonra bozuyor. (Bkz: Assassin's Creed)
[Resim: SZEwRC.gif]

şuan çok heyecanlıyım inanılmaz bakalım gerçekten dedikleri gibi yaparlarsa inanılmaz olur bakalım görücez ...
[Resim: 10f1243b-d57c-40ef-909b-e7511257e08d.jpg...-blade.jpg]
(09-06-2014, Saat: 11:01 PM)Bon Jovi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence hayatta kalma olayı çok abartıldı ama Lara nın sesindeki kararlılık beni cok etkiledi. Ayrıca 2016 da çıkmasını yeğlerim. Çünkü her sene üstüste çıkan oyunlar bir süre sonra bozuyor. (Bkz: Assassin's Creed)

Lara 'dan tırstım ben, tedavi görüyor galiba psikolojisi bozulmuş gibi sanki videoyu da tam çözemedim zaten enteresan

Aslında ben oyunun duyurulacağına bile ihtimal vermiyordum, niyeyse çok erken geldi hazırlamamıştım kendimi, gerçi bizim Crystal uyuşuk takım, şimdi 2015 derler 2050 'de çıkarırlar, Assassin's Creed 'i de zaten Allah 'a havale etmek lazım At
(09-06-2014, Saat: 11:01 PM)Bon Jovi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence hayatta kalma olayı çok abartıldı ama Lara nın sesindeki kararlılık beni cok etkiledi. Ayrıca 2016 da çıkmasını yeğlerim. Çünkü her sene üstüste çıkan oyunlar bir süre sonra bozuyor. (Bkz: Assassin's Creed)

Ama her sene çıktı diye kötü olacak ya da 10 sene de bir çıktı diye iyi olacak kuralı yok ki. Tabi her sene çıkmasın da... Bu oyun 3 yıl arayla çıkmış olacak nerdeyse
[Resim: 0lCZ7jM.jpg]
Şuan nasıl yorum yapıcagımı bilemedim aslinda bayabi etkilendim laranın sesi duruşu hoşuma gitti hadi bakalım bekleyip görücez Oki
[Resim: tumblr_mxgq4vpE7L1qi0854o3_500.gif]
                           I'm Not Turning Back!
Psikolog görünce güle güle kendimden geçmişim. Heralde yapımcılar buraya yazdığım hikayelerden esinlenerek hareket etmeye başladı.
Rise of Bomb Maker
Ben de bu sene beklemiyordum acikcasi , cok buyuk supriz oldu. Ben gayet begendim fragmani. Sulu goz lara diyordunuz alin size psikopat At Yorum yapmak icin cok erken , merakla bekliyoruz.
[Resim: home_tru10-1-1.jpg]

Lütfen avatarımı ve imzamı çalmayın,karışıyor yaw Kizgin
Yeni bi COD oyunu daha olmasa bari Mr Green Bulmacaları zorlaştırırlar umarım. Teşekkürler haber için, mutlu edici Gül
[Resim: lYEqOl.jpg]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa suan acayip mutlu oldum ben sadece oyunun ismini söylerler diyodum fragman ve art lar yayınlandı benim istediğim gibi yapmışlar saolsun cyristal Smile))))

Hangi platformlarda yayınlanacak peki ?
[Resim: giphy.gif]
(10-06-2014, Saat: 12:47 AM)Kurtis Trent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bi COD oyunu daha olmasa bari Mr Green Bulmacaları zorlaştırırlar umarım. Teşekkürler haber için, mutlu edici Gül

Bence büyük ihtimal Rise of the Call of Duty olacak. 1-2 opsiyonel mezar atarlar araya.

Ama inşallah böyle bir şey yapmazlar ne diyeyim.
[Resim: 0lCZ7jM.jpg]
(10-06-2014, Saat: 12:02 PM)CodenTry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-06-2014, Saat: 12:47 AM)Kurtis Trent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bi COD oyunu daha olmasa bari Mr Green Bulmacaları zorlaştırırlar umarım. Teşekkürler haber için, mutlu edici Gül

Bence büyük ihtimal Rise of the Call of Duty olacak. 1-2 opsiyonel mezar atarlar araya.

Ama inşallah böyle bir şey yapmazlar ne diyeyim.
deme öyle şeyler Laugh işte bende bundan korkuyorum umarım öyle yapmazlar
[Resim: 10f1243b-d57c-40ef-909b-e7511257e08d.jpg...-blade.jpg]
Allah'ım sana geliyorum At Bu ilk kez TR oyunu bekleyeşim olucak ve çok heyecanlıyım Laugh İlk önce grafikler muhteşem ve ben bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağından emin değilim ama olsun grafikleri en düşük düzeyde yapar oynarım ben Laugh Lara'nın sesi harikaydı, gerçekten de çok kararlıydı. Ayrıca ben bu oyunda Sam i falan yeniden görmek isterim. Sonuçta Lara'nın ilk macerasında ona yardımcı oldular, hiç değilse adları anılsın bari Laugh Oyunun konusunu anlamadım. Ama Rise doğuş, yükseliş anlamlarını taşıyor yani bu 'Tomb Raider'ın doğuşu' anlamına geliyor. Buda eski Lara'mız bize geri dönüyor demek! Çıldır

O değilde replay tuşuna tecavüz ettim sanırırm Nasi At Çıldır
[Resim: tumblr_n7sxnyZi991s1lvwyo2_500.gif]

Teen Wolf, Malia Tate

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rise of the Tomb Raider İptal Edilen İstanbul Bölümü TRFanFromTR 5 2,255 26-06-2018, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: özgün arı
s01 Rise of the Tomb Raider Türkçe altyazı oynayış+sinematik laracroftt 0 800 22-03-2018, Saat: 09:25 AM
Son Yorum: laracroftt
  rise of tomb raider save dosyası atarmısınız özgün arı 3 1,156 02-02-2018, Saat: 02:59 PM
  rise of tomb raider DLC türkçe yama yapmak istyorum özgün arı 0 1,027 28-01-2018, Saat: 06:23 AM
s20 Rise of the Tomb Raider Setup Hatası Yardımm !!! Lütfen Ertugrulemre 0 1,435 12-06-2017, Saat: 05:26 AM
Son Yorum: Ertugrulemre

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi