Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rise of the Tomb Raider (2015)
(30-11-2016, Saat: 08:50 PM)BATTLEFIELD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de geçmesinin bir anlamı yok aslında mekanlar zaten hep kurgusal. Oyundaki kilit noktalar bir kaç özel mekanın (ayasofya gibi) birleşiminden oluşan, harita geri kalanının tamamen kurgusal yollarla birbirine bağlandığı bir bölüm tasarımı var baştan sona.

Evet aslında o da var. ROTTR'da ayasofyaya benzer biryer vardı. birkaç ülkeden birşeyler alıp harmanlıyorlar ve gerisini kurgu ile yapıyorlar.dediğinize katılıyorum.
[Resim: tumblr_static_tumblr_static_9s9bfhgpw84k...84_640.jpg]
Bende şu andan itibaren bitirmiş bulunmaktayım. Cool Oyunun grafikleri ve konusu ne kadar güzel olsada benim pc'de o zevki pek alamadım. Mr Green İzleyemediğim sinematikler bile oldu pc'nin kasmasından. Sad  Havaların sürekli soğuk olması çok içimi soğutsada oynanışı fena değildi.Şimdi de Croft Monor'u oynamayı düşünüyorum. Bitirince yorumuma devam edebilirim. Mr Green
Yapımcılar Rus düşmanı gibi hissediyorum nedense.Çok fazla yorum yapamayacağım çünkü kötü grafiklerde oynadım ve yeteri kadar çeviri yapmadım.Moralim bozuldu zaten çamur gibi grafiklerle oynayınca.Başlangıç ve Final önceki oyun daha mı güzeldi ne sanki? Kafam karışık...Tekrar Underworld'den oynamaya başlamalıyım seriyi değerlendirme için.Geçenlerde TRTLR oynadıktan sonra bugün oyunun çok daha iyi bir noktada olduğu doğru...Bir şeyler eksik ve havada kalmış gibiydi işte?! Tekrar oynamam gerek sanırım. Sad
[Resim: giphy.gif]
Arkadaşlar takip edemedim.
Türkçe yama çıktı mı?
Teşekkürler
________ Op.Dr.Ali Hatay_______
alihatay@gmx.net
www.dralihatay.com
www.dralihatay.com/tombraider
(28-12-2016, Saat: 11:08 PM)utku26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: %100 kontrolleri yapılıyormuş Oki

Teşekkürler
________ Op.Dr.Ali Hatay_______
alihatay@gmx.net
www.dralihatay.com
www.dralihatay.com/tombraider

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rise of the Tomb Raider İptal Edilen İstanbul Bölümü TRFanFromTR 5 2,252 26-06-2018, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: özgün arı
s01 Rise of the Tomb Raider Türkçe altyazı oynayış+sinematik laracroftt 0 800 22-03-2018, Saat: 09:25 AM
Son Yorum: laracroftt
  rise of tomb raider save dosyası atarmısınız özgün arı 3 1,156 02-02-2018, Saat: 02:59 PM
  rise of tomb raider DLC türkçe yama yapmak istyorum özgün arı 0 1,026 28-01-2018, Saat: 06:23 AM
s20 Rise of the Tomb Raider Setup Hatası Yardımm !!! Lütfen Ertugrulemre 0 1,435 12-06-2017, Saat: 05:26 AM
Son Yorum: Ertugrulemre

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi