Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadow Of The Tomb Raider'dan Beklentilerimiz Neler?
Tabii Lara's Home istiyorum. yıl olmuş 2018 ben halen Lara's Home istiyorum.
Rise of Bomb Maker
ben 15 yaşındayım ve laraya 2013 serisi ile başladım eski laradan çok söz edilince merak ettim ve son 3 serisini oynadım ( legend,anniversary ve underwor ) ve eski lara efsaneydi ama ben yinede eski laranın geri gelmesini istemem veya şuan ki laranın eski lara gibi hareketler etmesini istemem ama sadece laranın biraz daha yırtıcı olması isterim oda birazcık. diğer istediklerim

gözüme çarpanlarda laranın zıplayışı biraz daha gerçekçi olmasını bekliyorum çünkü şöyle bir şey var larayı ileri doğru zıplattıktan s harfini bastıktan sonra lara geriye zıplıyormuş gibi tekrar geliyor.
açık dünya daha da özenle yapılmalı.
düşmanların hareketleri daha fazla ve esnek olmalı.
suda yüzerken daha da derine inebilmeli.
yine buz olan bir ortamda yüzersek laranın suda donması gibi bir şey olmalı yani suya girince bir süre olsun o süre diyelim ki 3 dakikada sudan çıkmazsa hipotermi geçirsin ve kısa sürede ateş bulmamız filan olsun.
etraf soğuksa giysi seçimi de önemli olsun mesela askılı bir şey giyerse daha çabuk üşüsün yani giysi derecesi giydiği ceketli giysiyle askılı giysi dercesi aynı olmasın.
kurşun ok tarzı şeylerin yerleri her yerde bulamayalım daha mantıklı yerlerde olmalı.
mesela saçıda önemli sudan çıktıktan sonra saçı loreal paris reklamlarındaki gibi hareket etmesin kısa bir süreliğine katı gibi dursun ve kuruyormuş gibi olsun.
lara koşarken konuşursa sesi nefes nefeseymiş gibi olsun.
yüksek bir yerden atlarken dengesini kaybedip yere düşüyor mesela o kısımda ayağını inciltsin kısa süreliğine farklı yürüsün/koşsun.

aklıma gelenler bu kadar böyle bir yazı yazdım diye beni yanlış anlamayın bende büyük bir TOMB RAİDER fanıyım <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 < 3 < 3 <3 < 3 < 3
Von Croy gelsin Natla falan gelsin artık Klasik Seri'den karakter istiyoruz.
[Resim: SZEwRC.gif]

Bana nedense bu oyun son TR oyunu olacakmış gibi geliyor.Sizce öyle olur mu? Eğer öyle olursa beklentilerim biraz daha yüksek olabilir.Mesela "anne" ya da "baba" kelimesi oyun boyunca kullanılmasa hiç de fena olmaz. Lara'nın tamamen bağımsız bir şeyleri araştırması bence güzel olurdu.
[Resim: icon10.ico]
(30-01-2018, Saat: 12:38 AM)Usigneb Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana nedense bu oyun son TR oyunu olacakmış gibi geliyor.Sizce öyle olur mu? Eğer öyle olursa beklentilerim biraz daha yüksek olabilir.Mesela "anne" ya da "baba" kelimesi  oyun boyunca kullanılmasa hiç de fena olmaz. Lara'nın  tamamen bağımsız bir şeyleri araştırması bence güzel olurdu.
Töbe diii Laugh Umarım son oyun falan olmaz daha kaç yıllar boyunca oynamak istiyorum ben Smile Ve dediğine katılıyorum umarım bağımsız şeyler araştırır.
[Resim: Eykkr8.gif]
Yeni oyun haberi geldiğinde gerçekten hiç heyecanlanamadım pek beklentim yok açıkçası eski tadı alamıyorum hiç Tomb Raider'dan ve bende bu anne baba hikayesinden çok sıkıldım bir süreliğine güzeldi ama artık bende bağımsız bir şeylerle uğraşmasını istiyorum yalnız filmde bile babasını falan katmışlar yeni oyunda öyle olurmuş gibi geliyor.. Şimdi şurada AOD2 geliyor deseler cidden yerimde duramazdım fakat biliyorum imkansız. Ama umarım ki bizi yanıltırlar ve birazda olsa eski havayı alabiliriz
[Resim: tumblr_oa4iw31WKH1r99c4io1_400.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Tomb Raider Oyunu Gelecek Mi? Swiftie 6 406 23-03-2019, Saat: 09:15 AM
Son Yorum: ALONE_DARK
  Shadow Of The Tomb Raider'i yeni bir başlık altında açmadınız mı DoktorAbi 1 617 18-12-2018, Saat: 08:07 AM
Son Yorum: bonis2
  Türkiye'nin EN BÜYÜK Tomb Raider Koleksiyonu Brex 3 724 26-09-2018, Saat: 09:07 PM
Son Yorum: Swiftie
  Tomb Raider: The Dark Angel (Secret Project 2) Bon Jovi 4 1,053 27-08-2018, Saat: 11:02 AM
Son Yorum: Bon Jovi
  Shadow of Tomb Raider ve Bir Beklentim Swiftie 3 756 03-04-2018, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: J.J.Croft

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi