Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadow Of The Tomb Raider
Arkadaslar oyunun ortalarindayim ve sunu soyleyebilirim ki reboot evreninin en guzel ve TEK gercek Tomb Raider oyunu bu olmus. Askerli çatışmalar cok az ve bulmacalar cok fazla. Ustelik bulmcalar baya zorluyor. Umarim sonuna kadar boyle devam eder. Sonunda hak ettigimiz Tomb Raider oyununu yaptilar. Mr Green
[Resim: giphy.gif]
(15-09-2018, Saat: 01:06 PM)bonis2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar oyunun ortalarindayim ve sunu soyleyebilirim ki reboot evreninin en guzel ve TEK gercek Tomb Raider oyunu bu olmus. Askerli çatışmalar cok az ve bulmacalar cok fazla. Ustelik bulmcalar baya zorluyor. Umarim sonuna kadar boyle devam eder. Sonunda hak ettigimiz Tomb Raider oyununu yaptilar. Mr Green

Sana katılıyorum, benim beklediğim tam olarak buydu Tomb Raider'in doğuş 3'lemesi böyle bir gelişimle bitmesi bence baya mantıklı. bir daha ki gelecek yeni seri bu Lara'yı Tomb Raider'a tam dönüşmüş olarak göreceğiz ve harika olacak gibi hissettiriyor. bir çok incelemeler "AYNISI" olarak konuşuluyor maalesef. Lara Croft evrenini seven ve bilenler için lara'nın ilk oyunla bu oyunda ki gelişimi ve oynanış olarak baya oturtulmuş. gelecek oyunda daha kritik değişiklikler olacaktır. Smile
Oyunun gameplay videolarını Youtube üzerin hem Türkçe hem İngilizce videolardan izledim ve bazıları hikayeden çok uzaklaştığı için direk oyunun sonunun videosunu buldum izledim ve bana kalırsa 3'leme olarak nitelendirdikleri bu serinin son oyunu gibi değildi.Resmen devamında 1 oyun daha varmış ve asıl o oyunda bu tema sona erecekmiş gibiydi.Başka bir bakış açısıyla ele alırsak oyun çok basit bitti.Sıradan seri ortası sayılacak bir oyun gibi bitti.Yani 3'lemenin sonu gibi derin ve inanılmaz bir bitişi olmadı.Bundan sonra Tomb Raider oyunu gelir mi gelmez mi,yoksa bu tema üstünden devam edip Lara'yı yeni maceralara mı çıkarırlar,olmadı tekrar reworklerler mi? Yada Eski Anniversary gibi eski bir seriyi geliştirip tekrar bağımsız veya yeni bir üçlemenin parçası olmadan piyasaya mı çıkarırlar? Hiç bir fikrim yok.Oyunun grafikleri,animasyonları,efektleri vs. çok güzel.Oynarsam daha detaylı analiz yaparım.
[Resim: giphy.gif]
Arkadaşlar bu oyun paketinin toplam dört farklı versiyonu var.

Shadow of the Tomb Raider - 209.00 TL
Shadow of the Tomb Raider - Season Pass 100.00 TL
Shadow of the Tomb Raider - Deluxe Extras 236.68 TL
Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition 300.51 TL

Steam sayfasında bu paket ve fiyatları bu şekilde ama paket içeriği Türkçe değil. Paket içeriğini ve farklılıkları tam olarak bilen var mı?
s06 
(12-10-2018, Saat: 08:30 PM)ricall Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu oyun paketinin toplam dört farklı versiyonu var.

Shadow of the Tomb Raider - 209.00 TL
Shadow of the Tomb Raider - Season Pass  100.00 TL
Shadow of the Tomb Raider - Deluxe Extras 236.68 TL
Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition 300.51 TL

Steam sayfasında bu paket ve fiyatları bu şekilde ama paket içeriği Türkçe değil. Paket içeriğini ve farklılıkları tam olarak bilen var mı?
[Resim: lZa1qE.jpg]
İlgine teşekkür ederim [b][b]Cala[/b] [/b]ama Türkçe bilgisini özellikle belirttim. Bu görseli gördüm... Net farkı bu görselden ben anlayamıyorum. Fiyat farından da bir şeyler tahmin ettim ama isteğimim bilgi bu değil.

Aslında konunun en başında bu paket bilgisi verilebilir, verilmeli diye düşünüyorum. Bizim çeviri ekibimiz var sonuçta. [b]bonis2 Cool [/b]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shadow of The Tomb Radier İnceleme ve Eleştiri. Brex 5 188 23-09-2018, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: Brex
  [SPOILER] Gamescom Shadow of the Tomb Raider Reol 0 106 21-08-2018, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: Reol

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi