Anket Başlığı: En iyi seslendirmen?
Shelley Blond
0%
0 0%
Judith Glibbins
24.00%
6 24.00%
Jonell Elliott
24.00%
6 24.00%
Keeley Hawes
52.00%
13 52.00%
Katılımcı sayısı: 25 100%
* Siz bu ankette oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 7 Oy - Ortalama: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce en iyi seslendirmen kim?
Keeley Hawes kesinlikle. Legend, Anniversary ve Underworld Lara'sına çok yakışıyordu sesi.

Jonell'in sesi de TRAOD Lara'sına çok yakışıyordu ama Keeley'in sesi daha çok hoşuma gidiyor Dil
Tabi kide Jonell özellikle Carvier le konuştuğumuz sıra "and gun fire" ve "it's all a blur" diyo ya süper oralar çok hoş bir sesi var ve Lara'ya çok uygun çığlık atışı bile bir başkaydı Laugh At
[Resim: giphy.gif]
Ben bu ankete daha önce cevap vermiş gibi hatırlıyorum. Nasi
Seri özellikle sesleriyle ayrı bir başarılı bence. Ancak her iyinin bir kötüsü vardır .

Shelley bence iyiki ikinci oyunda yokmuş. Çünkü sesini hiç beğenmiyorum.

Judith ise bence tam hakkını veremedi sesinin. TR2yi aslında güzel seslendirmis ancak TR3 icin ayni seyi soyleyemicem.Duz yazı okuyor gibi soyluyor TR3te

Jonell benim ilk oyunda olan seslendirmen. Sesi çok hoşuma gitmişti. Hatta hala gidiyor. Chronicleste sesine bayılmis. TRAOD ise havalara ucmustum. Aslında Lara yaşlandıkça sesi genclesiyordu. Bu da bi sorunmus bence.

Keeley ise benim Legendte hiç sevmedigim sesti. Anniversary de ise çok bagriyordu. Ama Underworldte harika bir performansi vardi. Seside harika uyuştu. Kraliçe gibi sesi vardi. Bu nedenle Keeley ve Jonell arasında kalıyorum. Sanırım ikisini seçme olsa ikisini secerdim.
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
Kesinlikle katılıyorum...Underworld de sanki Lara gerçekten varmış Cool hissi vermişti bana seslendirişi sayesinde Lütfen !!! Yaşıyordu kadın resmen o anları Soke
Judith tam Lara'nın karakterini yansıtıyordu bana kalırsa. Ses tonundaki tokluk ve vurguları çok hoştu. Küçükken Croft Manor'a başladığımız ilk dakika söylediği sözleri taklit etmeye çalışırdım. Mr GreenAglama
[Resim: tumblr_m9df4jshFe1rsvba0o1_500.gif]

Teşekkür ederim Billie, teşekkür ederim aynı zamanda babam, abim ve annem olan adam. Parçalara ayrılmama engel olduğun için teşekkür ederim.
Underwoldde gercekten superdi kadinin sesi ben bir ve ikiyi oynamadigim icin bilmiyorum ama geri kalanlarinda hic dikkat etmisligim yok Laugh tr legende ilk bolumun sonun adam ile konusurken koprude lara what I know is my buisness diyisi cok hosuma gidiyo o yuzden oyun keeley e Smile
Keeley Hawes Utan
[Resim: 10f1243b-d57c-40ef-909b-e7511257e08d.jpg...-blade.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
s13 Sizce Hikayesi En Güzel Tomb Raider Oyunu Hangisiydi ? MoBy 45 23,029 19-07-2014, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: BraveLaraCroft
s13 Sizce En Güzel Tomb Raider Oyunu Hangisiydi? anka 30 15,629 19-01-2014, Saat: 04:27 PM
Son Yorum: sanart2000
  En iyi silah hangisi sizce? yusuf 35 19,886 08-07-2013, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: bonis2
  Sizce hangi oyun motoru ile oynamak daha eğlenceliydi ? Gene Lane 11 5,491 04-05-2013, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: anka
  Sizce Yeni Çıkacak Olan Tomb Raider Eski Günlerine Geri Dönebilecek mi? viper 79 31,875 02-02-2013, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: LaraIsMyWife

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi