Anket Başlığı: SOTTR Oynayacak Ekipmanınız Var Mı?
İdare Eder Bir Ekipmanım Var
0%
0 0%
Nerde?
66.67%
2 66.67%
Çok İyi Bir Ekipmanım Var
33.33%
1 33.33%
Ekipmanı Alacağım Yakında
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu ankette oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SOTTR Gameplay Türkçe
Selam Herkese,
Arkadaşlar malum Türk Lirası diğer para birimleri karşısında çok değer kaybettiğinden ve USD(Amerikan Doları) da diğer para birimleri karşısında çok değer kazandığından elektronik eşyalar akıllı telefon,tablet,bilgisayar,laptop,kulaklık,klavye,yani kısacası PC ekipmanları,oyun konsolları(PS ve Xbox),video oyunları çok pahalı.Zaten Shado of the Tomb Raider ile oyunun grafik kalitesi daha da arttı.PC'yi yenilesem ayrı sıkıntı,yeni PC alsam ayrı sıkıntı,PS için SOTTR'ın Croft Edition fiyatı 300 TL ki diğer oyunlar da çok pahalı PS alırsam tek bir oyun için almak mantıklı değil.Ben de bari yeni TR serisini oynayan gamer youtuberların videosunu izleyim dedim.Daha önceden sizinle paylaşacağım gamerın Detroit Become Human serisine çektiği videolarını izlemiştim.Çok eğlenmiştim gerçekten.Tabi aranızdan oyunu oynayabilen varsa bile izleyebilir,eğleneceğinizin garantisi veririm.Bakalım 3'lemenin son serisini oynamak şu anlık bana uzak gözüküyor,inşallah çok geçmeden son grafiklerde güzel güzel oynarım amin!  At

İzleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler,keyfini çıkarın. Oki  

[Resim: giphy.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce SOTTR serinin son oyunu mu? KarmaRaider 2 98 14-10-2018, Saat: 01:06 AM
Son Yorum: KarmaRaider
  SOTTR - LARA'NIN ÇOCUKLUĞU Reol 4 265 13-09-2018, Saat: 08:17 PM
Son Yorum: Reol
  SOTTR Sistem Gereksinimleri Reol 0 196 01-09-2018, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: Reol

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi