Konuyu Oyla:
  • Toplam: 104 Oy - Ortalama: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider Anniversary Yardım !!!
[Resim: 3BdaNiK.jpg]

Arkadaşlar 2 gündür oyuna girmiyordum. Girdiğimde böyle bir ekranla karşılaştım. Ve kayıtlı oyunlarım silinmiş. Sadece ekstralar duruyordu.
Sanırım tek çare save dosyası yüklemek olacak. Türkçe yama üzerine kurarsam bir sorun olur mu?
Çünkü forumda save dosyalarını Türkçe yama yüklemeden önce atın gibi bir konuşma görmüştüm.
[Resim: 0lCZ7jM.jpg]
Kayıt dosyası yamayı etkilemez Belgeler-TRA-Profil içine istediğin profili yada kaydı koyabilirsin.
[Resim: sign.png]
Aynı şey benim de başıma geldi.Baktım save dosyalarım yerinde duruyor.Onların kopyasını alıp oyuna yeniden başladım.Sonra bir deneyeyim dedim,oyundan çıkmadan yükle dediğimde kaldığım yerden devam ettim.

Yani save dosyalarına bir şey olmamıştı.Sende de büyük ihtimalle öyle olacak.Yeni save dosyasına gerek kalmayacak Wink
[Resim: sanart2000%20workshop2.jpg?1287059012][url=http://imageshack.us/photo/my-images/338/tumblrm383nbboyn1qfnmf0.gif/][/url]
İkinize de çok teşekkür ederim.

sanart keşke kendi save dosyalarımı silmeseydim. Ama başka bir siteden save dosyası edindim. Bir daha başıma gelirse bu yöntemi kullanırım Smile
Khamoon'un mezarı bölümünde kanca sorunu yaşamıştım. Kapıya kanca atıyordum, geri geliyordu. Çözümü ise kanca atacağımız yere manual aim bakarak q basmakmış.
Ayrıntılı videosu aşağıda;

Bu sorunu yaşayanlar bu yöntemi deneyebilir Smile
LEVEL: 4 Peru

te 2 tane Artifact var iki taraftada mızrakların arasında asagida diyor
Ama inip bulamadım Kafası karışık nasil oraya inecegim

Alıntı:İçeri girin ileride mızraklı koridorun aşağısında yani iki sütunun bulunduğu tabanda Artifact 1 var bunu alın

[Resim: eoWn52.png]
Bu mızraklı olan yerlerin sadece birinde var diye hatırlıyorum.Mutlaka kenarda inecek çıkıntı vardır.Dikkatli bak.Bunda değilse diğerindedir.
[Resim: sanart2000%20workshop2.jpg?1287059012][url=http://imageshack.us/photo/my-images/338/tumblrm383nbboyn1qfnmf0.gif/][/url]
Tekrar bakacam biraz sonra girip deli oldum Kafası karışık
Sağ tıklıyorum yönetici olarak açılmıyor sadece AÇ seçeneği var açıyorum rar şifresi istiyor sitede rar şifresi görünmüyor şifreyyi söyler misiniz.
Sanırım problemin Türkçe yama ile? http://www.tombraiderfan.com/forum/thread-5723.html
bu konuyu iyice incele, nasıl kurman gerektiği en ince ayrıntısına kadar var.
[Resim: tumblr_n7sxnyZi991s1lvwyo2_500.gif]

Teen Wolf, Malia Tate

at adamların elindeki kalkanı alamıyorum yavaş modda ateş ettim dondu kaldı aynı you tube deki videolardaki gibi ama Q tuşuyla atış yapıyorum elindeki kalkanı düşüremiyorum acil yardım
(15-09-2018, Saat: 11:31 PM)seferi09 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: at adamların elindeki kalkanı alamıyorum yavaş modda ateş ettim dondu kaldı aynı you tube deki videolardaki gibi ama Q tuşuyla atış yapıyorum elindeki kalkanı düşüremiyorum acil yardım

Youtube'de gördüklerini yapmaya çalış. kontroller ve kamera açısının sık sık değişmesinden biraz zor ve zamanlama tutturmak tam bir kriz geçirtiyor ama deneye deneye sonunda oluyor. bende baya denemeden sonra geçmeyi başarmıştım baya zordu. Laugh

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
s03 [Uygulama] Tomb Raider Anniversary Türkçe Yama !!! MoBy 97 48,713 04-07-2018, Saat: 02:52 AM
Son Yorum: The Viper
s01 Tom Raider Anniversary Sinematik-Türkçe Altyazı laracroftt 0 299 22-03-2018, Saat: 10:33 AM
Son Yorum: laracroftt
  tomb raider anniversary YARDIM LÜTFEN burceduzenli0 1 536 05-09-2017, Saat: 06:20 PM
Son Yorum: ikari
s01 [Etkinlik] Hep Beraber Anniversary Part 4 (Kayıp Ada) anka 19 5,895 02-04-2014, Saat: 02:16 PM
Son Yorum: anka
  Anniversary Başladım :D ozgurka 38 13,035 19-03-2014, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: ozgurka

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi