Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider Filmi 2018
Tomb Raider'ın yeni filminin vizyon tarihi 2017 olarak belirlenmiş. Lara Croft rolü için ise yeni Star Wars filminde oynayan Daisy Ridley düşünülüyormuş. Bu yeni film haberlerini okadar çok duyduk ki artık insanın pek de inanası gelmiyor ama bi ümit işte bekliyoruz. [Resim: 02%20Laugh.png] [Resim: 02%20Laugh.png] [Resim: 02%20Laugh.png] 

Daisy Ridley;
[Resim: %5EStar%20Wars%20The%20Forc_Diol.jpg]
[Resim: xD5Kq2NI.jpg][Resim: rey.jpeg]
[Resim: latest?cb=20140501210629]

Kaynaklar:
http://www.imdb.com/title/tt1365519/news
http://shiftdelete.net/tomb-raider-filmi...iler-69488
Resimler Googledan Smile
[Resim: giphy.gif]
Modeli sevmedim buysa eger hic yapmasinlar film bence!
Ben de pek ciddiye almıyorum ne yalan söyleyeyim. Ama eğer ciddiyse aktris bence uygun çünkü film reboot evreninden uyarlanacak.
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]
(19-03-2016, Saat: 07:34 PM)timeywimey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de pek ciddiye almıyorum ne yalan söyleyeyim. Ama eğer ciddiyse aktris bence uygun çünkü film reboot evreninden uyarlanacak.
Abi aktris guzel,masum ve alimli degil yada cekici!
Bence cok daha iyi taninmamis birini bulabilirler.O zaman daha bir al benisi olur filmin!
Niye bu kadar kasıyorlar ki Camilla Luddington oynasın işte  Mr Green
[Resim: 10f1243b-d57c-40ef-909b-e7511257e08d.jpg...-blade.jpg]
@Swiftie, öncelikle dediklerini anlamakta çok zorlandım. İkincil olarak da senin bu yaptığın oyuncuyu beğenmezlik değil de hater'lık gibi geldi bana. Ayrıca sen resmen oyuncuları meta olarak görüyorsun / görmek istiyorsun. "Çekici değil ,alımlı değil..." saydırmışsın yani resmen.
@timeywimey acaba telefonun klavyesinde Turkce karakterler yok ondan olabilir mi?
Ayrica Star Wars'da oynamis falan diye torpil geciliyor gibi geldi bana.Lara bu kiz olmamali.Basta hic bir yerde gorulmemis birini oynatmalilar oyundakine hic benzememeli hatta daha guzel olmali ters kose ve daha iyisini yapmis olmalilar yani...
Bu arada bu sekilde yazmak benim de hosuma gitmiyor ama yapacak bir sey yok uzgunum. Sad
Bende sıradan bir kız olmasını istiyorum nedense. Artık güzel film karakterleri biraz klişe geliyor bana. Öyle ki normal bir kız adada mahsur kalarak insanların gözünde devleşmeli. Tabi ki eli yüzü düzgün olsun ama tamamen harika sexy bir kız da olmasın bence.

Ayrıca yeni filmde benim en çok merak ettiğim kişi bu sefer Lara değil, Kesinlikle Sam ve Roth. Roth oynayacak eleman oyundaki gibi çapkın ama duygusal, Sam de hafif çekik gözlü güzel birşey olmalı. Onun dışında bir de Laraya aşık olan Alex var tabi ki. Onu da oynayacak kişi güzel canlandırırsa film şimdiden benim için güzel olur.

Ancak bence film çıkmayacak. Çok fazla geç kalındı artık.
(22-03-2016, Saat: 02:44 AM)Gene Lane Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende sıradan bir kız olmasını istiyorum nedense. Artık güzel film karakterleri biraz klişe geliyor bana. Öyle ki normal bir kız adada mahsur kalarak insanların gözünde devleşmeli. Tabi ki eli yüzü düzgün olsun ama tamamen harika sexy bir kız da olmasın bence.

Ayrıca yeni filmde benim en çok merak ettiğim kişi bu sefer Lara değil, Kesinlikle Sam ve Roth. Roth oynayacak eleman oyundaki gibi çapkın ama duygusal, Sam de hafif çekik gözlü güzel birşey olmalı. Onun dışında bir de Laraya aşık olan Alex var tabi ki. Onu da oynayacak kişi güzel canlandırırsa film şimdiden benim için güzel olur.

Ancak bence film çıkmayacak. Çok fazla geç kalındı artık.

Yalnız reboot'un filmi değil, reboot evreninde geçen bir film. Tıpkı diğer filmler gibi, başka bir hikaye ama genç Lara'yla. O yüzden Roth ve Alex olmaz.
Daisy Ridley'den çok iyi bir Lara Croft olabilir bence, baya sevindim. Açıkçası Lara'ya olan benzerliği (veya tam tersi) gibi unsurlar önemsiz çünkü filmi film yapan oyunculuklar ve sağlam bir senaryodur. Dolayısıyla ufak detaylar için kafa yormaya gerek yok. The Force Awakens'taki oyunculuğu iyiydi bence (mükemmel olmasa da).
Kendisinin Star Wars seçmelerine ait bir videosu: 
Bende pek yakıştıramadım Angelina Jolie'den sonra Sad
Ama işte amalar var Laugh
[Resim: 8m0g4a.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shadow of the Tomb Raider Türkçe altyazılı Trailer ALONE_DARK 2 276 11-11-2018, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: ALONE_DARK
  Tomb Raider Serisinde Steam Summer Sale İndirimi - 06.2018 DEJAVU 0 268 21-06-2018, Saat: 09:28 PM
Son Yorum: DEJAVU
  Tomb Raider 2018 DoktorAbi 1 385 20-03-2018, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: DoktorAbi
  Shadow of the Tomb Raider Dönemi Başlıyor! TRFanFromTR 11 902 20-03-2018, Saat: 02:45 AM
Son Yorum: Adventurer
s01 Shadow of the Tomb Raider hakkında yeni görseller sızdırıldı duygu 7 2,068 23-06-2017, Saat: 02:54 PM
Son Yorum: sanart2000

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi