Konuyu Oyla:
  • Toplam: 12 Oy - Ortalama: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider Sohbet & Yorumlar
Tüh yaa buna gerçekten çok üzüldüm.Oyunun şimdiki müzikleri de birer sanat eseri tabii lakin bu müziği besteleyen zihin,akıl,ruh kim bilir daha neler ortaya koyardı.Tekrardan teşekkür ederim.
Arkadaşlar oyunu oynamadığım için oldukça merak ettiğim bir durum var o da hikaye ile ilgili.Oyun sonlara doğru aksiyona kaydığı için hikaye biraz boşlanıyormuş ve onu da adanın bazı yerlerine saçılmış günlükler ile kurtarıyorlarmış.2.Dünya Savaşı pilotu bir Japon askeri ve Himiko'nun cariyesinin günlükleriymiş bunlar.Ayrıca oyunda da gizli bir örgüt olduğu söyleniyor.Şu asansörlü yerde onlarla ilgili bir notmu ne buluyormuşuz.Benim asıl sorum şu: Bu cariye adanın komple kaderini değiştirecek bir şey mi ne yapıyormuş.Bu cariyenin senaryoya etkisi nedir ? (Cariye deyince akıl Osmanlı'ya kaydı ya anında ilgimi çekti) bu hikayeyi okuyabileceğim Türkçe bir yer var mı ? Ya da yazabilecek cengaver malum biraz uzun olabilir Smile
Gh0stBlade  yeni bir video yüklemiş. Umarım uygun yere koymuşumdur. 2010 senesinden, oyunun ilk dokunuşlarını içeren bir video.

[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]
Yalnız oyunu bu meshle sürseler daha iyi olurmuş. Ayrıca at kuyruğu tressFX saçı olmayan saçından daha güzelmiş. Sanırsam o canavarlar adanın yerel canavarları falan -imiş. Seslendirmen Keeley Hawes gibi de durmuyor Camilla Luddington gibi de. Acaba kimmiş merak ettim. Grafikler o zamana göre fena değilmiş ancak ne motion blur ne de detaylı gölgeler gördüm. Ayrıca o kadar çamurdan sonra kirlenmedi. Belki de bu yüzden mesh değişmiştir.
[Resim: SZEwRC.gif]

Bu video'da Lara'nın suratını yine gençleştirip eski Lara gibi yapmaya çalışmışlar. En dikkat ettiğim şey bu oldu. Onun dışında bu son hali ciddi anlamda çok iyi olmuş.

Bu arada Rise of the Tomb Raider oynamadan önce eski oyunu yeniden hatırlamak amaçlı tekrar başladım . Hedefim %100 bitirmekti. Ve başardım. İlk oynadığımda bu kadar zevk almamıştım ancak haritayı sindire sindire oynayınca ciddi anlamda oyunu beğendim. Umarım ROTR 'da böyledir.
İkinci oynayışım 20 saat sürmüş LaughDDDDDDDDDDDDDDd
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
(09-07-2016, Saat: 08:11 PM)Gene Lane Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu video'da Lara'nın suratını yine gençleştirip eski Lara gibi yapmaya çalışmışlar. En dikkat ettiğim şey bu oldu. Onun dışında bu son hali ciddi anlamda çok iyi olmuş.

Bu arada Rise of the Tomb Raider oynamadan önce eski oyunu yeniden hatırlamak amaçlı tekrar başladım . Hedefim %100 bitirmekti. Ve başardım. İlk oynadığımda bu kadar zevk almamıştım ancak haritayı sindire sindire oynayınca ciddi anlamda oyunu beğendim. Umarım ROTR 'da böyledir.
İkinci oynayışım 20 saat sürmüş LaughDDDDDDDDDDDDDDd

Rise'ı oynamadım ama walkthorugh videolarını izledim, nedense onları izlemek bana oynamış kadar hoşnutluk veriyor. Her neyse işte Rise daki bu sistem çok daha güzel, TR2013teki gibi haritada bulman gereken ek malzemeler de var, isteğe bağlı olan insanlarla iletişime geçince alabildiğin side-questler de var. İstemezsen direk oyunu ve hikayeyi oynuyorsun istersen her şeyi toplamaya vakit ayırıyorsun. Ve önceki oyundaki gibi puzlle içeren tek yer olan mezarlar isteğe bağlı saçmalığı da yok (abi reboot da olsa bu TR sonuçta) , isteğe bağlı olanlar da var oyunun gidişatı için gerekli olanlar da.
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
s01 20 Yıllık Bir Efsane Olan Tomb Raider ile İlgili Muhtemelen Bilmediğiniz 10 Bilgi laracroftt 1 1,157 24-03-2018, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: viper
s01 tomb raider 2013 türkçe trailer özgün arı 1 1,283 22-05-2017, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: KarmaRaider
s11 Tomb Raider Yardım!!! anka 226 98,267 07-12-2014, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: İ_A_U_TR
s01 Tomb Raider Haberler latitüd 440 204,484 05-09-2014, Saat: 12:40 PM
Son Yorum: viper
  Tomb Raider sistem gereksinimleri ersel3 97 44,747 22-07-2014, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Captain Black

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi