Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider The Dagger Of Xian [UE4]
#1
Arkadaşlar Merhaba,

Çok güzel bir Tomb Raider projesinden bahsetmek istiyorum. UE4 Geliştiricisi bir fan Tüm Tomb Raider oyununu baştan yazarak yeni bir remake yapıyor.
UE4 Motoru ile yapılan bu remake neredeyse orjinal oyundan daha kaliteli görsellere sahip.

[Resim: Tomb_Raider_II_TheDaggerOfXian_Logo-e1464103084927.png]
[Resim: UE4Game-Win64-Shipping-2016-10-10-22-28-50-85.png]
[Resim: UE4Game-Win64-Shipping-2016-10-10-22-18-46-88.png]
[Resim: UE4Game-Win64-Shipping-2016-10-10-22-19-12-72.png]
#2
Harika gözüküyor.Umarım projenin sonunu getirir(ler).Ara sahnalerde ki seslendirme nasıl olacak acaba ? Videolar da Keeley Hawes'ın çığlıkları vardı At Keeley teyzemizi bulup seslendirtmeyeceğine göre Mr Green Bakalım nasıl halledecek o konuyu.Bir de ücretsiz olacakmış.Konsollara geleceğini de zannetmiyorum.Ben yeni bir PC alana kadar anca çıkar.Yılbaşına kadar demoyu yetiştirmeye çalışacakmış ama söz vermiyormuş.Geç çıksın ama tam çıksın Oki Sizce ne zaman tamamlanır. Tahminleri alalım Ben 2018 ilkbaharı diyorum.
[Resim: 10f1243b-d57c-40ef-909b-e7511257e08d.jpg...-blade.jpg]
#3
Adam her konuda tek başına çalışıyor, sinematikler için Lara'nın gayriresmi ses sanatçısını kullanır diye tahmin ediyorum. Diğer adamlar için de gönüllü seslendirmenler bulmak trforums camiasında hiç zor olmuyor. Pek çok level editör oyununda Lara'yı seslendiren bir kadın var. İsmini ve nickini maalesef hatırlamıyorum, kendisi Lara'nın gayriresmi sesi olarak biliniyor ve bazı Tomb Raider programlarına katılmışlığı var. Oyun konsollara gelmez çünkü adam pc için zaten zar zor yapıyor bir de onunla uğraşmaz bence ki eğer uğraşırsa bu çıkış tarihini bayağı ileri atar. Keeley Haves çığlıkları da çok kolay ulaşılabilen ses dosyaları. Level editör oyunu yaparken zamanında ben bile kullanmıştım. Zaten gameplay Anniversary ile hemen hemen aynı olduğundan animasyonlara en uygun ses efektleri onlar olacak diye düşünmüş olabilir. Çıkış tarihi için hiçbir tahminde bulunamıyorum çünkü tek bir kişi çalışıyor bunun üzerinde.
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]
#4
Ben bu adamdan sonra UE4 eğitim kitabı aldım. Cidden hoş ve ilham verici. Umarım güzel bir şeyle karşılaşırız. Dört gözle bekliyorum.
[Resim: SZEwRC.gif]
           
 

#5
Bugün demosu çıkmış arkadaşlar.

http://tombraider-dox.com/demo-is-out-now/
#6
Hemen indirdim biraz oynadım. Grafikler çok güzel paylaşımın için teşekkürler Laugh
#7
Efsane olmuş. Gerçi bölümü tam bitirtmiyor ama şu haliyle bile orjinal ilk bölümden daha zorlayıcı ve daha uzun. Bazı ana detaylara sadık kalınarak kendisinin oluşturduğu ekstralarda efsane olmuş. Grafikler müzikler ambiyans çok başarılı. Ana menüden tut da envanterine kadar detaylıca özenilmiş bir yapım olmuş. Adamın ellerine sağlık.
[Resim: sign.png]
#8
[Resim: 00.png]

[Resim: 01.png]

[Resim: 02.png]

[Resim: 03.png]

[Resim: 04.png]
[Resim: sign.png]
#9
Fırsat bulursam bir video walkthrough çekmek istiyorum daha çok yorum amaçlı. Oyunu oynadım ve muazzam buldum. Crystal'ın bu remake'i yapma planı olsa daha iyi olur diye düşünüyordum fakat oyun ilk zamanların havasını mükemmel bir şekilde taşıyor o yüzden böyle olması daha iyi. Optimizasyon konusunda sıkıntıları olsa da güzel olmuş. Tek kişi başlayıp küçük bir ekiple yapılan en iyi fan oyunu olsa gerek.
[Resim: SZEwRC.gif]
           
 

#10
Ben indirdim ama UE4 Prerequisites (x64) yükleme yapmıyor. Bu sorunla karşılaşan var mı ??
#11


Size bi video çektim. Aşırı fail dolu oldu ama olsun Smile
[Resim: SZEwRC.gif]
           
 

#12
Oyun piyasaya sürüldü mü ve ücretli mi,bedava mı?
[Resim: giphy.gif]
#13
Ücretsiz demosu çıktı. Üst yorumlarda linki var Laugh
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi