Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider: The Dark Angel (Secret Project 2)
Son zamanlarda Core ekibini Facebook'tan stalkluyorum gibi bişi. Geçtiğimiz aylarda Secret Project 2 olarak bir şey yayınladılar. Twitter'da takip ediyordum pek de önemli saymıyordum. Zaman geçtikçe içinde oyunun kök ekibinden insanlar olduğunu fark ettim ve incelemeye karar verdim.

[Resim: 26173790_183926342349534_964742998657870...e=5B1C1DD6]

Sosyal medyada bu tür resimler yayınlamaya başladılar ilk başta. AoD renderları üzerine Mısır kültürü. Fan projesi olarak gördüğüm için pek önemsemedim, kesin bi level projesi falandır dedim fakat ekibin içinde Peter Connelly gibi isimleri görünce heyencanlandım. (Peter Connelly klasik serinin bestecilerinden) 
Şimdilik benim düşüncem bunun bir çizgiroman veya roman projesi olması. Ama pek emin değilim. Siz ne düşünüyorsunuz?

[Resim: DStGaE4W4AA3sbJ.jpg:large]

[Resim: DSnXDHvU8AAGKB5.jpg:large]

[Resim: DSjwOapXkAACdtw.jpg:large]

Ünlü TR fanı Ash Kapriélov twitter sayfasında bu resmi paylaşıp altına "Proje dosyamız gittikçe kalınlaşıyor" yazmış. Bakalım neler göreceğiz...

Birkaç gün önce de web sitesi yayımlandı:

http://trdarkangel.com/

Sizin de bulduğunuz şeyler varsa paylaşmaktan çekinmeyin.
[Resim: SZEwRC.gif]

Harika şeyler bunlar yaaa. *kalpli gözlü emoji* İnşallah güzel şeyler çıkar ben de Angel of Darkness ile ilgili baya bi araştırma yaptım birkaç hafta önce sitelerde falan ingilizce yazılar vardı oyundan çıkartılanlar hikayenin devamı gibi biraz çevirdim ama biliniyordur sanırım o siteler.  Mr Green
[Resim: Eykkr8.gif]
Ben de birkaç gün önce Ash'i stalklarken rastlamıştım projeye. Bana The Lost Dominion gibi AOD'un devamı olacak bir TRLE gibi geldi.  AOD'u ne kadar sevsem de devamının TRLE ile değil de farklı bi biçimde olmasını isterim ama yine de içinde AOD olan her şeye razıyım  Mr Green Mr Green 
Ash sitesinde Murti Schofield'dan aldığı dosyaları da sürekli yayınlıyor, büyük ihtimal onları da kullanıcaklardır. Umarım yarım bırakılan TRLE fan projeleri gibi olmaz ve dediğin gibi roman tarzı bir şey yaparlar. Ash'e güveniyorum hadi bakalım hayırlısı Çıldır
Ben her ne çıkacaksa altından bunun için Shadow of the Tomb Raider 'dan daha çok heyecanlıyım valla  Çıldır
[Resim: Untitled-3_zpsedb89537.png]
Peter Connelly ve takımı sonunda projenin ne olduğunu açıkladılar.

TOMB RAIDER

the dark angel symphony

This year marks 15 years since Tomb Raider – The Angel of Darkness hit the shelves.
Next year is the 20th anniversary of my debut in the Tomb Raider franchise, composing the score for Tomb Raider: The Last Revelation.
To celebrate this, we are launching a crowdfunding campaign to produce a studio album featuring the music from Tomb Raider 4, 5 and 6.
This campaign has been organised entirely by a dedicated group of die-hard Tomb Raider fans and features world-class names from within the music industry.
The album will not be a direct copy of the original Tomb Raider games’ scores, although it will remain faithful to them.
The music will be transformed and rearranged using techniques and personnel that were simply not available or within reach 15–20 years ago.
The original versions of my tracks will also be made available, properly remastered and beautifully presented, to tie-in with the new orchestral album.

https://trdarkangel.com/
[Resim: SZEwRC.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye'nin EN BÜYÜK Tomb Raider Koleksiyonu Brex 1 47
Son Yorum: Cala
  Shadow of Tomb Raider ve Bir Beklentim Swiftie 3 406 03-04-2018, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: J.J.Croft
s01 Shadow Of The Tomb Raider'dan Beklentilerimiz Neler? croftly 18 1,796 30-01-2018, Saat: 07:19 PM
Son Yorum: Nemes
  Tomb Raider I-II-III-V - Diyaloglar Lara Croft -TR9 0 327 02-01-2018, Saat: 04:04 AM
Son Yorum: Lara Croft -TR9
  Tomb Raider Nereye Gidiyor? Swiftie 10 1,179 12-12-2017, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: Angel of Tombs

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi