Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider Underworld %100 Türkçe Yama
[Resim: y0nPk7.jpg]

Selamlar!

Bu işe 5 sene öncesinde kalkışmıştım ama bir aksaklık yüzünden bitirememiştim. Geçen günlerde yeniden yapma dürtüsü oluştu ve bugün itibariyle bitti.  At 

ÇEVİRİ DURUMU

Altyazı %100
Menü %100
PDA %100

OYUN İÇİ RESİMLER
[Resim: bB4lnV.jpg] [Resim: dOqn1L.jpg]
[Resim: 5DR8Zq.jpg] [Resim: A1YA9X.jpg]
[Resim: JQEp0B.jpg] [Resim: OodRG5.jpg]

Yama Güncellendi! (11.01.2018)

-Türkçe karakter desteği geldi.
-Birkaç yer gözden geçirildi.

İNDİRME LİNKİ

MediaFire (20MB)

NOTLAR

Oyunun 1.1 versiyonuyla uyumlu.
Dosyanın içinde hem kurulum hem de kaldırma dosyası var.
Yeni versiyon yamayı yükleyeceksiniz önceki yamayı mutlaka kaldırın ve oyunu orijinal dosyalarına döndürün!
Üst üste aynı kurulumu ya da kaldırma işlemini yapmayın yoksa dosyalar bozulur.
Hatalar oldukça düzeltilmeye devam edilecek.
Bu yamanın v2 versiyonudur.

İYİ OYUNLAR!
Smile
[Resim: JLWylE.gif]
Gerçekten güzel çalışma emeğinize sağlık. Seriye baştan başladım bende bütün seriyi baştan sonra oynuyorum tekrar buna geldiğimde bu yamayı kullanacağım.

Bu arada ilk oyunu da çevirmenizi tavsiye ederim. Üstelik Translation Tools'u da mevcut.
http://www.core-design.com/community_trt...ntool.html

Bu linkten indirebilirsiniz ancak FMV'lere ve cutscene'lere nasıl altyazı eklendiğini bilmiyorum sadece menü için ve birde türkçe karakter desteği yok.
Underwold'E yeniden başlamak istiyodum. Bu haber çok iyi oldu sağol. Smile)))
[Resim: giphy.gif]
(31-12-2017, Saat: 08:32 PM)Lara Croft -TR9 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten güzel çalışma emeğinize sağlık. Seriye baştan başladım bende bütün seriyi baştan sonra oynuyorum tekrar buna geldiğimde bu yamayı kullanacağım.

Bu arada ilk oyunu da çevirmenizi tavsiye ederim. Üstelik Translation Tools'u da mevcut.
http://www.core-design.com/community_trt...ntool.html

Bu linkten indirebilirsiniz ancak FMV'lere ve cutscene'lere nasıl altyazı eklendiğini bilmiyorum sadece menü için ve birde türkçe karakter desteği yok.

Rica ederim. Aslında düşünüyordum ama beni aşar. Altyazı için yeniden kodlama falan gerektiriyormuş ki ben hiç anlamam öyle şeylerden Laugh
İyi oyunlar ^^

(01-01-2018, Saat: 02:43 AM)bonis2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Underwold'E yeniden başlamak istiyodum. Bu haber çok iyi oldu sağol. Smile)))

Rica ederim İyi oyunlar Smile
Tebrik ediyorum  Alkis  Emeğinize, klavyeniz ellerinize sağlık Mr Green 10 Puan
[Resim: 10f1243b-d57c-40ef-909b-e7511257e08d.jpg...-blade.jpg]
Peki sadece diyalogları çevirseniz olur mu? Diyalogları ayrı bir konu olarak paylaştım şuanda altyazı eklemekle uğraşıyorum ancak ingilizcem kötü düzeyde olduğundan çeviremiyorum. Eğer çrvirebilirseniz hazırlamak isterim.
Türkçe font eklenmiştir Smile
Harika bir çalışma. Emeğinize sağlık.
Emeğine sağlık Lordcroft tebrikler çok güzel görünüyor.  Alkis Yakın zamanda Underworld oynamayı planlıyordum çok iyi oldu bu.  Smile
[Resim: Eykkr8.gif]
Emeğine sağlık, en yakın zaman da denemek istiyorum Smile 10 Puan
Eline sağlık daha önce bunu başka bir sitede yapmıştı onu beğenmemiştim. Bugün Underworld'ü yüklemeyi düşünüyorum . Yamanla ilgili yorumu oyun bitince yapacağım Laugh
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
Ellerine sağlık büyük emek ve başarı gerçekten. Bu translation programını bilmiyordum. Acaba bu program tüm eski oyunlar için geçerli mi?
iautr
Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar Smile

(15-01-2018, Saat: 12:29 AM)İ_A_U_TR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık büyük emek ve başarı gerçekten. Bu translation programını bilmiyordum. Acaba bu program tüm eski oyunlar için geçerli mi?
Hangi programı kastetmiştiniz?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tomb Raider Underworld Türkçe Alyazı Sinematik laracroftt 7 1,113 26-03-2018, Saat: 08:51 AM
Son Yorum: laracroftt
s12 Tomb Raider Underworld Sohbet ve Yorumlar !!! MoBy 369 180,701 20-10-2017, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: DEJAVU
  Tomb Raider Underworld Outfit Paylaşımı ve Yardım Chronicles 162 71,480 19-03-2016, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: sevadem
s11 Tomb Raider Underworld Yardım V2 anka 26 11,085 19-03-2016, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: sevadem
  Tomb Raider Underworld %95 Türkçe Yama HuseyinAksu 12 7,823 27-12-2014, Saat: 01:30 PM
Son Yorum: HuseyinAksu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi