Konuyu Oyla:
  • Toplam: 76 Oy - Ortalama: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomb Raider Underworld Sohbet ve Yorumlar !!!
(15-10-2017, Saat: 06:32 PM)GERALT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Legend ve Anniversary'yi bitirmemle beraber Underworld'e başladımda oyun rezalet geldi resmen. Oyun inanılmaz hızlı ve kamera açıları berbat. Legend ve Anniversary çok daha iyiydi. Hızlı olması genel sorun mu yoksa tek bende mi var?

O sanırım genel bir sorun çok fazla sıkıntısı olan bir oyun.Bugları vs. olsun ama yine de çok sürükleyici aslında.
[Resim: giphy.gif]
(18-10-2017, Saat: 04:15 AM)Swiftie Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-10-2017, Saat: 06:32 PM)GERALT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Legend ve Anniversary'yi bitirmemle beraber Underworld'e başladımda oyun rezalet geldi resmen. Oyun inanılmaz hızlı ve kamera açıları berbat. Legend ve Anniversary çok daha iyiydi. Hızlı olması genel sorun mu yoksa tek bende mi var?

O sanırım genel bir sorun çok fazla sıkıntısı olan bir oyun.Bugları vs. olsun ama yine de çok sürükleyici aslında.

O hızlı oynanış başta çok berbattı hatta oyunu bırakacaktım da biraz oynayınca alıştım doğrusu. Şuan 6.bölümdeyim. Oyun aslında güzel olmasına rağmen bugları her şeyi mahfetmiş.
An itibariyle Underworld'i de bitirdim. Doğrusu başta kötü gelse de oynadıkça sevdim bugları olmasa çok güzel olabilirmiş. Özellikle bu oyundaki Lara'yı özleyeceğim cidden çok iyi yapılmış. Hem modelleme, hem seslendirme hem de tavırları seri arasında en iyisi gibi geldi bana.
Bende yeni başlayacağım Underworld'e bakalım bu oyunda neler olacak. Türkçe yama olaydı iyiydi umarım vardır Smile
(20-10-2017, Saat: 01:13 AM)DEJAVU Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende yeni başlayacağım Underworld'e bakalım bu oyunda neler olacak. Türkçe yama olaydı iyiydi umarım vardır Smile

Türkçe yama mevcut, daha yeni türkçe olarak bitirdim. İlk başlarda sıkılabilirsin biraz tavsiyem 3.bölüme kadar gelip öyle karar vermeniz. İleride gerçekten güzelleşiyor. Bu arada Legend-Anniversary'yi oynamadıysanız onları da oynayın çünkü hikayeler bağlantılı. Zaten Legend kısa, Anniversary biraz uzun.
(20-10-2017, Saat: 01:19 AM)GERALT Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-10-2017, Saat: 01:13 AM)DEJAVU Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende yeni başlayacağım Underworld'e bakalım bu oyunda neler olacak. Türkçe yama olaydı iyiydi umarım vardır Smile

Türkçe yama mevcut, daha yeni türkçe olarak bitirdim. İlk başlarda sıkılabilirsin biraz tavsiyem 3.bölüme kadar gelip öyle karar vermeniz. İleride gerçekten güzelleşiyor. Bu arada Legend-Anniversary'yi oynamadıysanız onları da oynayın çünkü hikayeler bağlantılı. Zaten Legend kısa, Anniversary biraz uzun.

Evet hocam bu forum dışında bir yerde buldum türkçe yama 207 mb umarım çalışacaktır. TR Legend ve Anniversary'i bitirdim hatta TRA daha bu gece bitti :Smile Yeni oyunda grafikler daha iyi gibi bakalım neler olacak umarım güzeldir. Sonra zaten sırada 2013 Tomb Raider'i var. Geçen gün steam de 10 tl ye düşmüştü galiba hemen attım kütüphaneye Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tomb Raider Underworld Outfit Paylaşımı ve Yardım Chronicles 163 74,598 30-05-2019, Saat: 03:33 PM
Son Yorum: Chronicles
  Tomb Raider Underworld %100 Türkçe Yama lordcroft 15 4,673 14-06-2018, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: Sancar
  Tomb Raider Underworld Türkçe Alyazı Sinematik laracroftt 7 1,564 26-03-2018, Saat: 08:51 AM
Son Yorum: laracroftt
s11 Tomb Raider Underworld Yardım V2 anka 26 12,003 19-03-2016, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: sevadem
  Tomb Raider Underworld %95 Türkçe Yama HuseyinAksu 12 8,319 27-12-2014, Saat: 01:30 PM
Son Yorum: HuseyinAksu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi