Anket Başlığı: En iyi TR6 kapağı hangisi ?
Adventurer
33.33%
8 33.33%
BATTLEFIELD
29.17%
7 29.17%
Bon Jovi
0%
0 0%
Burak/Croft
0%
0 0%
FireBoy_55
4.17%
1 4.17%
ForeverCroft
12.50%
3 12.50%
Nemes
20.83%
5 20.83%
timeywimey
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 24 100%
* Siz bu ankette oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TR6,10.Yıl'a Özel Çalışmalar
Madem öyle ben "Second Life" oyunu için yaptığım avatarın resimlerini paylaşayım. Wink

Silahlar,botlar,saç ve gözlük bana ait değil fakat skin (teni),shape (yani vücut hatları),göz rengi, T-shirt ve short (mesh hariç) çalışması bana aittir.

[Resim: 6ju5.jpg]

[Resim: k9bs.jpg]

[Resim: wx01.jpg]

[Resim: 8fg8.jpg]
[Resim: sanart2000%20workshop2.jpg?1287059012][url=http://imageshack.us/photo/my-images/338/tumblrm383nbboyn1qfnmf0.gif/][/url]
Bana oy veren tüm arkadaşlara ben de çok teşekkür ediyorum. Güncel olaylar ve teknik birkaç sorun yüzünden siteye girememiştim, oyları görünce şaşırtıcı geldi ve mutlu oldum. Mr Green
Sağ olun var olun, iyi ki varsınız Oki

Bu arada önceki ankette de söylemiştim, yine söylemek istiyorum. Sonuçların oylama sürecinde görülebilir olması, pek hoş olmuyor ve heyecanı epeyce törpülüyor. Tabii hile oyları da olabilir sırf bu nedenden dolayı, onları bilemiyorum ancak oylama süresi boyunca oyların görülmemesi gerekiyor bence. Bu da böyle biline.

Sanart, Second Life çalışmaları çok güzel. Eline emeğine sağlık Wink
Bu da benden olsun o zaman Smile
İlk baştaki orijinal hâli, diğerlerini ben XNA ile yaptım.

[Resim: qyzp21.jpg]
[Resim: 215678-gravity-falls-gravity-falls-banner.jpg]
(21-06-2013, Saat: 03:49 AM)Adventurer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada önceki ankette de söylemiştim, yine söylemek istiyorum. Sonuçların oylama sürecinde görülebilir olması, pek hoş olmuyor ve heyecanı epeyce törpülüyor. Tabii hile oyları da olabilir sırf bu nedenden dolayı, onları bilemiyorum ancak oylama süresi boyunca oyların görülmemesi gerekiyor bence. Bu da böyle biline.

Kesinlikle haklısın, ama bunun bir ayarı olmadığı için yapamadım. Hile olayları içinse açık anket yapacaktım. Fakat daha sonra bu da tartışmalar'a sebep olur diye vazgeçtim. ( İşte niye bana oy vermedin falan filan diye Oki )
[Resim: geneLane_zps35da213d.png]
Hileli bir durum yok arkadaşlar kimlerin oy verdiğini görebiliyorum. Zaten hiç kimse bu eğlence işi için bana neden oy vermedin ya da hile yapalım olayına girmez bence. Oki
Konu sahibimiz Gene Lane yarışmanın sonuçlarını paylaşıp repleri vermem için bir mesaj atmış. Gene Lane'nin dediği şekilde repleri verdim. Dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ederim. Oki
Buna göre yarışmamızın birincisi Adventurer'e 20 rep Alkis Alkis Alkis
İkincimiz Batllefield yönetici olduğunda rep veremiyoruz bir kuru alkışla gönderiyoruz Alkis Alkis Alkis Dil
Üçüncümüz Nemes de haber editörü olduğundan Batllefield ile aynı kaderi paylaşıyor Alkis Alkis Alkis
Diğer katılımcılarımıza da 10 ar rep puanı verdim. Alkis Alkis Alkis
Herkesin emeğine sağlık dereceye giren girmeyen bütün arkadaşlarımızın paylaşımları için çoook teşekkürler.. Oki
[Resim: laral2.jpg]
Lara Croft is more than just a game

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi