Konuyu Oyla:
  • Toplam: 32 Oy - Ortalama: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trle yapim malzemeleri
Kıyafetler ile objeleri nasıl yapacağız?
iautr
Hiç mi bilen yok?
iautr
Yakında türkçe kurulum rehberi çıkacak.. gerçi yine var fakat daha kapsamlı olacak...
[Resim: sign.png]
Ben bunları açabildim ama mesela legenddeki larayı objebs bölümünden yüklüyorum diğer objeler gidiyor.Yani bunları nasıl birleştirecegiz.Yoksa bir programı mı var?
iautr
İ_A_U_TR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Kıyafetler ile objeleri nasıl yapacağız?

arkadaşım wadmerger diye bir program var.onunla eklenecek.çok kolay.

WAD MERGER
http://www.trsearch.org/Tools.php?action=gettool&tool=1

bu siteden indir.
Teşekkür ederim arkadaşım ama o işi bıraktım malesef.Genede bakacam.Belki bişeyler yaparım.Teşekkür ederim[Resim: icon_neutral.gif]
iautr
Bu işle okadar çok uğraşmak istedimki olmadı birşey öğreneyim çok zaman istiyor buda beni diğer zevklerimden ayrı bırakıyor her şeyi yeri zamanı var belki ilerde bu işlede ingilenicem nasip olursa.çalışmarınız iyi olmuş.tebrikler ve çalışmalarınızda başarılar[Resim: icon_neutral.gif]
Aslında diyeceğim şu ki teknoloji geliştikçe 3 d modelleme yani grafik düzenleme çözünürlük ve karakterelere gerçek insan yüzleri ve vücut çizimleri bi okadar gelişti.annaversary i oynadiktan sonra tr 5 oyyanınca acayip şoke oldum bende bıraktım grafikleri oyundan tat almaya ve bulmacayı çözmeye ve macerayı bitirmeye devam ettim.tr1 oynamadığım için bilmiyorum xp de çalıştırabilirmiyim onuda bilmiyorum.haha[Resim: icon_e_smile.gif]
(19-09-2007, Saat: 06:27 PM)MoBy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yakında türkçe kurulum rehberi çıkacak.. gerçi yine var fakat daha kapsamlı olacak...

Türkçe kurulum rehberi çıktı mı acaba?

(09-06-2008, Saat: 06:16 PM)sirjohn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşım wadmerger diye bir program var.onunla eklenecek.çok kolay.

WAD MERGER
http://www.trsearch.org/Tools.php?action=gettool&tool=1

bu siteden indir.

İndirmem gereken yer tam olarak burası mı?
WADmerger download locations:
TRLE Search Engine (1.2 Mb, 7855 hits)

Bu program objeleri eklemek için kullanıyor değil mi!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
s03 [Uygulama] TRLE Nedir??? TeArS 66 36,402 06-12-2012, Saat: 11:43 PM
Son Yorum: İ_A_U_TR
  trle yardım. Ryuk 37 17,922 27-10-2012, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: Gene Lane
  TRLE.com kapandı yada bakımda mı? Sea 9 4,627 22-06-2012, Saat: 07:31 PM
Son Yorum: timeywimey
  TRLE UÇMA HİLESİ!! ÇALIŞIYOR!! Sea 9 4,674 10-05-2012, Saat: 09:16 PM
Son Yorum: Sea
  TRLE problemi Sea 3 2,550 09-05-2012, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: latitüd